• Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 • Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

 • Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

Smaller Default Larger

W związku ze zmianą funkcjonowania placówki i połączeniem ze Szkołą Podstawową nr 4 im. Marii Konopnickiej w Sieradzu, informujemy, że wszystkie bieżące informacje dotyczące szkoły będą zamieszczane na stronie internetowej: http://sp4sieradz.pl/

Informuję, że w dniu 29 sierpnia 2017r. o godz. 15.00 odbędzie się posiedzenie Rady Pedagogicznej

                                                                                                     Dyrektor Szkoły

                                                                                                      Helena Rajewska

Strony internetowe wykonane przez uczniów w ramach projektu edukacyjnego w klasie drugiej "Strona internetowa w systemie Joomla":

www.kinomaniacy.cba.pl - strona internetowa zrealizowana przez uczniów klasy 2d: Alicja Solarek, Klaudia Rainka, Wiktor Szymanek, Bartosz Wołoszyński, Julia Rachuta
www.deltamat.cba.pl - strona internetowa zrealizowana przez uczniów klasy 2d: Miłosz Ratajczyk, Bartłomiej Gorczyca, Konrad Zimorski, Zuzanna Jankowska, Kamil Góra (klasa 2a)

www.e-sportnews.y0.pl - strona internetowa zrealizowana przez uczniów klasy 2a: Michał Stasiak, Bartosz Braszak, Bartłomiej Fabrowski, Maciej Grzegorek, Michał Marczak, Paweł Stępień.

Zapraszam uczniów i rodziców klas drugich i trzecich gimnazjum na spotkanie z wychowawcą w dniu 29 sierpnia 2017 r., godz 17.00.

Celem spotkania będzie przekazanie podręczników i ćwiczeń na rok szkolny 2017/2018.

Dyrektor szkoły 

Helena Rajewska

                                                                                                                                                                                  

Projekt edukacyjny

PROJEKT EDUKACYJNY „Czy wiesz co jesz?” - W środę 24 maja 2017 r. uczniowie z klas IIa, II d oraz II e przygotowali stoisko ze zdrową żywnością . Obok smacznych kanapek znalazły też uznanie wśród uczniów : sałatka owocowa oraz koktajl mleczno – truskawkowy. Uczniowie sami wykonali zakupy po niewygórowanych cenach. Sami przygotowali przekąski oraz je sprzedawali. Rozliczenie i posdumiowanie projektu nastąpiło po zakończeniu projektu.Wyszukiwarka

Odwiedza nas 56 gości oraz 0 użytkowników.