• Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

 • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 • Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

Smaller Default Larger

SPOTKANIE AUTORSKIE w szkolnej bibliotece

Spotkanie autorskie w szkolnej bibliotece11 maja 2017 r w naszej szkolnej bibliotece odbyło się spotkanie z pisarką Katarzyną Ryrych. Spotkaie przygotowano razem z Miejską Biblioteką Publiczną w Sieradzu, a związane było z akcją piątych łódzkich spotkań pisarzy z młodymi czytelnikami organizowanych  w ramach akcji "Z książką na walizkach",  przez Wydawnictwo "Literatura". Katarzyna Ryrych jest pisarką, malarką, poetką.

Czytaj więcej...

Wyniki III Międzyszkolnego Konkursu Informatycznego

Dzisiaj odbył się III Międzyszkolny Konkurs Informatyczny dla uczniów gimnazjów z terenu Sieradza. Wzięli w nim udział przedstawiciele Publicznego Gimnazjum Gminy Sieradz, Gimnazjum nr 1 oraz uczniowie naszej szkoły. Nagrodami za zajęcie czołowych lokat sa ufundowane przez Radę Rodziców Gimnazjum nr 3 im. Unii Europejskiej w Sieradzu bony podarunkowe do zrealizowania w internetowym wydawnictwie Helion.pl. Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu:

Czytaj więcej...

MIĘDZYPOWIATOWE POTYCZKI MATEMATYCZNE 2017 I KOLEJNY SUKCES

MPMW dniu 24 maja 2017 roku w Gimnazjum nr 1 w Łasku odbył się ostatni etap konkursowy Potyczek Matematycznych z udziałem Otwartej Pracowni Rozwijania Uzdolnień "Asymptota" reprezentowanej przez Panią Czesławę Knull.

Wśród 73 uczestników biorących udział w zmaganiach matematycznych w 6 kategoriach wiekowych Międzypowiatowych Potyczek Matematycznych 2017 było 4 naszych uczniów. Bardzo dobrze poradzili sobie z 4 zadaniami otwartymi w 60 minut i wszyscy wrócili z Łasku z nagrodami.

Czytaj więcej...

Wizyta w Estonii

Pobyt i zajęcia w szkole w MartnaW dniach 14 -20 maja 2017r. grupa 6 uczniów i 3 nauczycieli brała udział w II krótkoterminowej wymianie grup uczniów do szkoły partnerskiej w  Estonii. Wyjazd odbył się w ramach realizowanego przez naszą szkołę 2 -letniego projektu "Zaprogramuj swoją przyszłość" i w całości sfinansowany został ze środków programu Erasmus+.  

Czytaj więcej...

III Międzyszkolny Konkurs Informatyczny

III Międzyszkolny Konkurs Informatyczny dla uczniów gimnazjów z terenu Sieradza odbędzie się 30 maja 2017r. o godz. 9.00 w sali 222.



Wyszukiwarka

Odwiedza nas 56 gości oraz 0 użytkowników.