• Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

 • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

 • Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

Smaller Default Larger

Nagrania do teledysku "Niezniszczalni"

Nagrania do teledysku W dniach 27 i 28 października uczniowie i nauczyciele wzięli udział w nagraniach do teledysku Dawida Kwiatkowskiego pt. Niezniszczalni. Produkcja była związana z konkursem organizowanym przez stację telewizyjną TVN i serial "Szkoła".

Czytaj więcej...

„Wieczór z dreszczykiem”

Wieczór z dreszczykiemW piątek 28 października w bibliotece szkolnej spotkali się miłośnicy książek fantasy. Uczniowie zapewnili niesamowity nastrój spotkania. Przygotowali ciekawe dekoracje, stroje, przekąski.

Czytaj więcej...

Halloween

Halloween28 października w naszej szkole z inicjatywy Samorządu Szkolnego zorganizowano Halloween. Uczniowie  przygotowali audycję związaną z zachodnimi obrzędami oraz ze Świętem Zmarłych, o którym oczywiście pamiętamy. 1 listopada jest w naszej polskiej tradycji czasem zadumy i wspomnień o tych, których wśród Nas już nie ma. We wtorek z naszymi rodzinami i przyjaciółmi odwiedziliśmy groby bliskich Nam osób i zapaliliśmy znicze.

Czytaj więcej...

Finał Wojewódzki Sztafetowych Biegów Przełajowych

O krok od medalu były uczennice Gimnazjum nr 3 im. Unii Europejskiej w Sieradzu w Finale Wojewódzkim Sztafetowych Biegów Przełajowych dziewcząt.

Czytaj więcej...

Konkurs plastyczny

Poniżej zamieszczamy regulamin konkursu bożonarodzeniowego "Anioły Bożego Narodzenia i bomba choinkowa" organizowanego przez SDK Sieradzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Zapraszamy wszystkich do wzięci udziału!

Czytaj więcej...Wyszukiwarka

Odwiedza nas 92 gości oraz 0 użytkowników.