• Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

 • Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

Smaller Default Larger

CZY WIESZ CO JESZ ­? - projekt edukacyjny

Stoisko ze zdrową żywnościąW środę 16 listopada chłopcy z kl. II b zorganizowali dla nas stoisko ze zdrową żywnością.  Dołączyli do nich uczniowie z kl. III b i III d. Przygotowano koktajl  mleczno – truskawkowy, sałatkę owocową oraz kanapki z pastą jajeczną i serową oraz bułki z warzywami, wędliną  i serem żółtym.

Czytaj więcej...

Porządkowanie mogiły

Porządkowanie mogily

W dniu 10 listopada przedstawiciele  Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły wraz z Panią Dyrektor Heleną Rajewską oraz przedstawicielami 15. Sieradzkiej Brygady Wsparcia Dowodzenia porządkowali mogiły i zapalali znicze na mogiłach żołnierzy walczących o wolność naszej Ojczyzny.

Czytaj więcej...

Narodowe Święto Niepodległości

Narodowe Święto Niepodległości11 listopada to dla Polski bardzo ważny dzień. Narodowe Święto Niepodległości "dla upamiętnienia rocznicy odzyskania przez Naród Polski niepodległego bytu państwowego".

Czytaj więcej...

Pomnik Władysława Łokietka wyszorowany

Szorujemy ŁokietkaPomysłodawcą tego happeningu była Młodzieżowa Rada Miejska w Sieradzu, do której dołączyli harcerze oraz młodzież szkolna. Młodzi ludzie zebrali się na Placu Wojewódzkim żeby wyczyścić pomnik Władysław Łokietka.

Młodzież z Sieradza wyczyściła w dn. 09.11.16r. pomnik Władysława Łokietka, króla Polski i księcia sieradzkiego, który doprowadził do zjednoczenia Polski po rozbiciu dzielnicowym. Happening odbył się w ramach jubileuszu 880-lecia pierwszej pisanej wzmianki o Sieradzu.

Czytaj więcej...

Pomagamy i nakrętki zbieramy

Zapewne zauważyliście, iż na parterze naszej szkoły pojawił się nowy komunikat. Dotyczy on zbiórki nakrętek, która rozpoczęła się w tym tygodniu.

Czytaj więcej...Wyszukiwarka

Odwiedza nas 87 gości oraz 0 użytkowników.