• Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

 • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 • Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

Smaller Default Larger

Konferencja sieradzkiej młodzieży

KonferencjaDnia 01.12.2016r. członkowie Samorządu Szkolnego wybrali się na Konferencję Młodzieżowej Rady Miejskiej w Sieradzu. Ośmioosobowa delegacja uczniów wraz z panią Izabelą Kierniakiewicz-Perdek godnie reprezentowała naszą szkołę.

 

 

 

Czytaj więcej...

Szkolne andrzejki

Dyskoteka andrzejkowaW dniu 24 listopada 2016r. odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Tradycją naszej szkoły jest również wieczór wróżb, który i tym razem odbył się w sali 114. Zorganizowany został przez Panią Irenę Pierzakowską przy współpracy z Samorządem Szkolnym.

 

 

Czytaj więcej...

"Three cities, one Christmas"

Młodzież naszej szkoły chętnie włączyła się w świąteczną akcję zaproponowaną przez Urząd Miasta, a polegającą na wspólnym przygotowywaniu się do Świat Bożego Narodzenia przez trzy partnerskie miasta: Sieradz, Annemasse i Gaggenau.

Czytaj więcej...

Spotkanie z Marszałkiem woj. łódzkiego

W dniu 18.11.16r.  Patryk Raźny, Kuba Pietrus i Marcel Bednarek uczestniczyli w spotkaniu z Panem Marszałkiem woj. łódzkiego Witoldem Stępniem dotyczącym akcji "Wyszoruj Łokietka". Pan Marszałek podziękował naszym uczniom za  zaangażowanie w tę niecodzienną inicjatywę.

Spotkanie z Marszałkiem woj. łódzkiegoSpotkanie z Marszałkiem woj. łódzkiegoSpotkanie z Marszałkiem woj. łódzkiego

(oprac. I. K-P.)

 

„To wydarzyło się w dniu moich narodzin”…

„To wydarzyło się w dniu moich narodzin”…17 listopada 2016r. w Powiatowej Bibliotece Publicznej  w Sieradzu podsumowano konkurs literacki  przeznaczony dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu sieradzkiego.

Czytaj więcej...Wyszukiwarka

Odwiedza nas 90 gości oraz 0 użytkowników.