• Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 • Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

 • Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

Smaller Default Larger

Egzaminy próbne klas III

Egzaminy próbne dla uczniów klas III w dniach 9 – 11 stycznia 2017 r. - harmonogram zajęć.

Czytaj więcej...

Etapy rejonowe Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych 2016

Rozpoczęły się etapy rejonowe prestiżowych Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez łódzkiego Kuratora Oświaty. Tytuł Laureata takiego konkursu upoważnia ucznia do wstępu do wybranej szkoły ponadgimnazjalnej poza kryteriami przyjęć obowiązującymi w danej szkole a Finalista otrzymuje dodatkowe punkty w tejże rekrutacji. Na etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki wymagane 85% punktacji zdobyło 2 naszych uczniów: Zofia Białek kl. 3c (opiekun p. Jadwiga Kędzia) oraz Adam Świniarski kl. 3b (opiekun p. Danuta Kałuziak), którzy zakwalifikowali się tym samym do ostatniego etapu tego konkursu. Serdecznie gratulujemy!

Czytaj więcej...

Finał akcji nakrętkowej

Akcja nakrętkowaW dn. 12.12.16r. zakończyliśmy zbieranie plastikowych nakrętek dla Mateuszka Przybylaka, który choruje na mózgowe porażenie dziecięce. Pieniążki z ich sprzedaży zostaną przeznaczone na dalszą rehabilitację chłopca. Cieszymy się ogromnie, że ta akcja spotkała się z tak dużym odzewem z Waszej strony. Dzięki Waszej pomocy udało się uzbierać bardzo dużą ilość nakrętek, zobaczcie sami na zdjęciach (więcej w galerii) 

                                                             Jeszcze raz dziękujemy – Samorząd Szkolny

Oprac. : I. K-P

Mikołajki

Mikołajki6 grudnia br. Samorząd Szkolny pod nadzorem opiekunek - p. Izabeli Kierniakiewicz-Perdek i p. Iwony Wójcik, zorganizował w szkole, na głównym korytarzu stoisko mikołajkowe. Uczniowie jak i nauczyciele mogli skosztować pysznych, domowych wypieków oraz brać udział konkursach typu "dokończenie kolęd", "rysowanie na oślep" czy "pakowanie prezentów". Całej zabawie towarzyszyła muzyka, która wprowadziła Nas w świąteczny nastrój i nadała magiczną atmosferę. Wydarzenie, cieszyło się dużą popularnością, z czego jesteśmy dumni, że pomysły się podobały.

 

Czytaj więcej...

Choinka dla Annemasse

Choinka dla AnnemasseNa sieradzkim Rynku w minioną sobotę stanęła choinka ubrana we francuskich barwach przez naszych gimnazjalistów. Wszystko to w ramach akcji "Three cities, one Christmas" organizowanej przez Urząd Miasta. Nasze gimnazjum ubierało świąteczne drzewko dla miasta partnerskiego Annemasse we Francji. W tym przedsięwzięciu uczestniczyła p. Dyrektor Helena Rajewska wraz z nauczycielami p. I. Pierzakowską, p. I. Wójcik i p. I. Kierniakiewicz – Perdek wraz z przedstawicielami klas 2 i 3. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie, a przede wszystkim p. A. Gawron za przepięknie wykonane ozdoby choinkowe. Więcej zdjęć z wydarzenia znajdziecie w galerii strony.

(Oprac. I.K-P)Wyszukiwarka

Odwiedza nas 86 gości oraz 0 użytkowników.