• Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

 • Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

 • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 • Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

Smaller Default Larger

II międzynarodowe spotkanie projektowe

II międzynarodowe spotkanie projektowe partnerów Erasmus+ w Finlandii

W dniach 23-25 marca 2017r. grupa nauczycieli naszej szkoły wraz z p. Dyrektor uczestniczyła w II międzynarodowym spotkaniu projektowym partnerów projektu "Zaprogramuj swoją przyszłość" finansowanego ze środków programu Erasmus+. Spotkanie odbyło się w szkole partnerskiej Marttilan koulu w Finlandii. W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele pozostałych szkół partnerskich z Estonii (szkoła z miejscowości Martna) oraz z Hiszpanii (szkoła z miejscowości Logroño). 

Czytaj więcej...

Szkolny LOL

Szkolny LOL18 marca 2017 roku w Gimnazjum nr 3 im. Unii Europejskiej w Sieradzu odbyła się II edycja szkolnego turnieju w League of Legends. Pomysłodawcą oraz organizatorem tego wydarzenia była Julia Knop z kl. IIIc, której pomagali członkowie Samorządu Szkolnego: Patryk Raźny, Jakub Pietrus i Konrad Staniszewski.

 

 

 

Czytaj więcej...

Koncert umuzykalniający

spotkanie umuzykalniająceW dniu 09 marca 2017r. uczniowie naszego gimnazjum uczestniczyli w koncercie umuzykalniającym. Spotkania takie wpisały się już na stałe w tradycję szkoły.

 

 

 

Czytaj więcej...

Szkolny turniej League of Legends

Rozpoczęły się zapisy uczestników do szkolnego turnieju LEAGUE OF LEGENDS, którego rozegranie planowane jest 18 marca 2017 roku. Chęć uczestnictwa w turnieju prosimy zgłaszać do 15 marca 2017r. do członków Samorządu Szkolnego - Julii Knop z klasy IIIC, Jakuba Pietrusa z klasy IIIB oraz Patryka Raźnego z klasy IIIA.

Czytaj więcej...

Spotkanie biblioteczne

We wtorek 21 lutego w bibliotece szkolnej spotkali się fani przygód Harry’ego Pottera. Spotkanie rozpoczęło się od II etapu konkursu „ Harry Potter – test mistrza”. W pierwszym etapie konkursu udział wzięło 28 uczniów, którzy odpowiadali na 50 pytań. Do drugiego etapu zakwalifikowały się Amelia Kubiak, Dominika Więsyk, Zuzanna Jankowska, Wiktoria Tępowska i Karolina Wypych. Dziewczęta pisały test składający się z 20 pytań. Zwyciężczynią została Zuzanna Jankowska. II miejsce zajęła Wiktoria Tępowska i III miejsce Amelia Kubiak. Uczennice otrzymały nagrody książkowe oraz dyplomy.

Czytaj więcej...Wyszukiwarka

Odwiedza nas 93 gości oraz 0 użytkowników.