• Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

 • Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

Smaller Default Larger

Uroczystości pamięci polskich Sybiraków

Dnia 17 września uczniowie klasy IId uczestniczyli w uroczystościach pod patronatem marszałka województwa łódzkiego W. Stępnia poświęconych pamięci polskich Sybiraków w 76 rocznicę napaści Związku Radzieckiego na Polskę.

Czytaj więcej...

Pochód ulicami Sieradza

13 września grupa uczniów klas pierwszych ubrana w koszulki z logo naszej szkoły reprezentowała nas podczas pochodu ulicami Sieradza zorganizowanego w ramach V Jarmarku Powiatowego.

Czytaj więcej...

Wyjazd integracyjny klas I

11 września 2015 r.odbył się wyjazd edukacyjno-integracyjny klas pierwszych do Ośrodka Wypoczynkowego w Rudzie. Wspólne zajęcia oraz zabawy sprzyjały integracji z nowym środowiskiem szkolnym oraz wzajemnemu poznaniu się młodzieży. Wyjazd do ośrodka poprzedzony został udziałem pierwszoklasistów w pokazie zasad udzielania pierwszej pomocy poprowadzonym przez Pana Daniela Joachimiaka - ratownika medycznego ze Stowarzyszenia Przyjaciół Szpitala z Sieradza.

 

Czytaj więcej...

Rocznica wybuchu II wojny światowej

W dniu 1 września uczniowie Gimnazjum nr 3 im. Unii Europejskiej w Sieradzu uczestniczyli w uroczystościach 76 rocznicy upamiętniającej wybuch II wojny światowej.

Czytaj więcej...

Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego

Wspomnieniami beztroskich wakacji w klimat szkolny wprowadzeni zostali wszyscy uczniowie gimnazjum uczestniczący w uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego 2015/2016. 

Czytaj więcej...Wyszukiwarka

Odwiedza nas 91 gości oraz 0 użytkowników.