• Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

 • Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

 • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

Smaller Default Larger

Dzień zdrowej żywności

Dzień zdrowej żywnościW środę 30 wrzenia 2015 r. uczniów gimnazjum  zaskoczył miły widok. Uczennice Patrycja Sęsoła z kl. II b oraz Ewelina Świniarska, Natalia Morawka i Maria Jadczak
z kl. II a przygotowały stoisko ze zdrową żywnością.

 

 

 

Projekt edukacyjny "Czy wiesz, co jesz?" cieszył się ogromnym powodzeniem wśród  młodzieży. Smaczne, zdrowe i kolorowe kanapki, szaszłyki owocowe, koktajl mleczno - truskawkowy oraz sałatka jesienna smakowały uczniom i nauczycielom.

W tym roku szkolnym planowane są  stoiska z kanapkami co miesiąc.  Zapraszam więc uczniów klas II do uczestnictwa w projekcie edukacyjnym "Czy wiesz, co jesz?".  Zapraszam też innych uczniów z klas I, II oraz III którzy chcą być twórcami smacznych kanapek do zgłoszenia się do biblioteki szkolnej.

 

Sami stwórzmy miłą atmosferę w szkole. Wszystkim będzie weselej i przyjemniej.

Więcej zdjęć w galerii strony.

Oprac.: Irena Pierzakowska

 

 

 



Wyszukiwarka

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.