Dzień zdrowej żywności

Dzień zdrowej żywnościW środę 30 wrzenia 2015 r. uczniów gimnazjum  zaskoczył miły widok. Uczennice Patrycja Sęsoła z kl. II b oraz Ewelina Świniarska, Natalia Morawka i Maria Jadczak
z kl. II a przygotowały stoisko ze zdrową żywnością.

Projekt edukacyjny "Czy wiesz, co jesz?" cieszył się ogromnym powodzeniem wśród  młodzieży. Smaczne, zdrowe i kolorowe kanapki, szaszłyki owocowe, koktajl mleczno - truskawkowy oraz sałatka jesienna smakowały uczniom i nauczycielom.

W tym roku szkolnym planowane są  stoiska z kanapkami co miesiąc.  Zapraszam więc uczniów klas II do uczestnictwa w projekcie edukacyjnym "Czy wiesz, co jesz?".  Zapraszam też innych uczniów z klas I, II oraz III którzy chcą być twórcami smacznych kanapek do zgłoszenia się do biblioteki szkolnej.

Sami stwórzmy miłą atmosferę w szkole. Wszystkim będzie weselej i przyjemniej.

Więcej zdjęć w galerii strony.

Oprac.: Irena Pierzakowska