• Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

 • Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

 • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

Smaller Default Larger

"Otrzęsiny" klas I

Otrzęsiny klas I - 2015/2016W dniu 28 września 2015r. w naszej szkole odbyły się "Otrzęsiny klas I". Impreza jak co roku przebiegała w miłej atmosferze.

Uczniowie klas II dopingowali koleżanki i kolegów z klas pierwszych, którzy prezentowali swe hasła klasowe,umiejętności wokalne i sportowe oraz brali udział w konkursie związanym ze znajomością swej nowej szkoły.

Poszczególne konkurencje dały młodszym gimnazjalistom możliwość wyeksponowania swoich atutów, dzięki którym wraz ze starszymi uczniami będą tworzyć pozytywny wizerunek naszej szkoły.
Później pierwszoklasiści wraz z wychowawcami smakowali kubek soku z cytryny. Ostatnim akcentem była wspólna - nietypowa fotografia.

 

 

 Wyszukiwarka

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.