"Otrzęsiny" klas I

Otrzęsiny klas I - 2015/2016W dniu 28 września 2015r. w naszej szkole odbyły się "Otrzęsiny klas I". Impreza jak co roku przebiegała w miłej atmosferze.

Uczniowie klas II dopingowali koleżanki i kolegów z klas pierwszych, którzy prezentowali swe hasła klasowe,umiejętności wokalne i sportowe oraz brali udział w konkursie związanym ze znajomością swej nowej szkoły.

Poszczególne konkurencje dały młodszym gimnazjalistom możliwość wyeksponowania swoich atutów, dzięki którym wraz ze starszymi uczniami będą tworzyć pozytywny wizerunek naszej szkoły.
Później pierwszoklasiści wraz z wychowawcami smakowali kubek soku z cytryny. Ostatnim akcentem była wspólna - nietypowa fotografia.