• Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

 • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 • Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

Smaller Default Larger

Mamy najwięcej nagród Prezydenta Miasta Sieradz

W czwartek w Teatrze Miejskim odbyło się uroczyste wręczenie nagród Prezydenta Miasta Sieradz dla uzdolnionej młodzieży z terenu Sieradza. Jak zawsze to uczniowie i absolwenci naszej szkoły stanowią największa grupę wśród nagrodzonych uczniów gimnazjum. W tym roku nagrody otrzymało 11 uczniów:

 

 • Daniel Leśniewicz
 • Konrad Jaruga
 • Adam Kałuziński
 • Gracjan Kowalczyk
 • Patryk Majewski
 • Cezary Pawłowski
 • Barbara Strzępa
 • Julia Karolczak
 • Piotr Pacyna
 • Klaudia Salamon
 • Wojciech Tomczak

Serdecznie gratulujemy!Wyszukiwarka

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.