• Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 • Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

Smaller Default Larger

Uroczystości pamięci polskich Sybiraków

Dnia 17 września uczniowie klasy IId uczestniczyli w uroczystościach pod patronatem marszałka województwa łódzkiego W. Stępnia poświęconych pamięci polskich Sybiraków w 76 rocznicę napaści Związku Radzieckiego na Polskę.

Po uroczystej mszy świętej w sieradzkiej kolegiacie nastąpił przemarsz pod Pomnik Pamięci Sybiraków, gdzie odbyły się główne uroczystości. Uczestniczyli w nich nie tylko Sybiracy, ale również władze województwa, miasta i młodzież sieradzkich szkół. W trakcie imprezy wręczono odznaczenia Sybirakom i osobom ich wspierających. Następnie delegacje złożyły kwiaty przed pomnikiem. Spotkanie uświetnił występ młodzieży z sieradzkich szkół.

Opracowanie: B. SłupianekWyszukiwarka

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.