• Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

 • Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

 • Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

Smaller Default Larger

Pochód ulicami Sieradza

13 września grupa uczniów klas pierwszych ubrana w koszulki z logo naszej szkoły reprezentowała nas podczas pochodu ulicami Sieradza zorganizowanego w ramach V Jarmarku Powiatowego.

Uczniowie wraz z opiekunami przemaszerowali spod kościoła pod wezwaniem Najświętszego Serca Jezusowego w Sieradzu, gdzie odbyła się uroczysta msza święta. W korowodzie zmierzającym na Plac Wojewódzki brali udział przedstawiciele różnych instytucji. Na Placu Wojewódzkim, gdzie zakończył się pochód uczniowie mogli obejrzeć występy kapel ludowych i skorzystać z porad medycznych.

 

 

 Wyszukiwarka

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.