Pochód ulicami Sieradza

13 września grupa uczniów klas pierwszych ubrana w koszulki z logo naszej szkoły reprezentowała nas podczas pochodu ulicami Sieradza zorganizowanego w ramach V Jarmarku Powiatowego.

Uczniowie wraz z opiekunami przemaszerowali spod kościoła pod wezwaniem Najświętszego Serca Jezusowego w Sieradzu, gdzie odbyła się uroczysta msza święta. W korowodzie zmierzającym na Plac Wojewódzki brali udział przedstawiciele różnych instytucji. Na Placu Wojewódzkim, gdzie zakończył się pochód uczniowie mogli obejrzeć występy kapel ludowych i skorzystać z porad medycznych.