• Wysoki przyrost wiedzy uczniów
    Wysoki przyrost wiedzy uczniów

    Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

  • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
    Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

     Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

     

     

     

  • Dlaczego jesteśmy najlepsi?
    Dlaczego jesteśmy najlepsi?

    Oto nasze atuty.

  • Edukacja patriotyczna
    Edukacja patriotyczna

    Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

  • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
    Sukcesy w konkursach przedmiotowych

    Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

Smaller Default Larger

Sukcesy sportowe 2014/2015

1. Podsumowanie powiatowej sportowej rywalizacji Gimnazjada 2013/2014

I miejsce dziewczynki, I miejsce chłopcy

2. Współzawodnictwo sportowe gimnazjów - rejon Sieradz - prowadzone przez Miejski Szkolny Zwiazek Sportowy w Sieradzu

Puchar Prezydenta Miasta za najwieksza liczbę zwycięstw

I miejsce w ogólnej klasyfikacji punktowej (dziewczęta i chłopcy)

I miejsce w klasyfikacji punktowej - dziewczęta

I miejsce w klasyfikacji punktowej - chłopcy

Trener roku 2014 (największa liczba zwycięstw) - Pan Tomasz Sośnicki 

 

Na szczeblu wojewódzkim

 

1. II miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie Piłki Koszykowej Chłopców 2015

opiekun: pan Tomasz Sośnicki

2. VI miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców 2015

opiekun: pan Tomasz Sośnicki

3. II miejsce w Finale Wojewódzkim COCA-COLA CUP 2015

opiekun: pan Tomasz Sośnicki

 

Na szczeblu międzypowiatowym

 

1. III miejsce w Finałach Międzypowiatowej Gimnazjady 2015 Ligi LA Chłopców

opiekun: pan Tomasz Sośnicki

2. III miejsce w Finałach Międzypowiatowej Gimnazjady 2015 Ligi LA Dziewczat 

opiekun: pan Marcin Gabrysiak

3. IX miejsce w Mistrzostwach Rejonu Sieradzkiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewczat w ramach Gimnazjady 2014/2015

opiekun: pan Marcin Gabrysiak

4. II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Sieradzkiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców w ramach Gimnazjady 2014/2015

opiekun: pan Tomasz Sośnicki

5. I miejsce w Finałach Międzypowiatowej Gimnazjady 2015 w Piłce Koszykowej Chłopców

opiekun: pan Tomasz Sośnicki

6. II miejsce w Finałach Międzypowiatowej Gimnazjady 2015 w Piłce Koszykowej Dziewczat

opiekun: pan Grzegorz Andryszczak

7.IV miejsce w Finałach Międzypowiatowej Gimnazjady 2015 w Sztafet Pływackich Chłopców

opiekun: pan Tomasz Sośnicki

 

Na szczeblu powiatowym

 

I miejsce  w Powiatowej Gimnazjadzie Sztafetowych Biegów Przełajowych Chłopców 2014

opiekun:pan Tomasz Sośnicki

I miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt 2014

opiekun:pan Marcin Gabrysiak

III miejsce w Turnieju Feryjno – Halowym Piłki Nożnej Chłopców 2015

opiekun: pan Tomasz Sośnicki

I miejsce w Finałach Powiatowej Gimnazjady Piłki Koszykowej Dziewcząt 2015

opiekun: pan Grzegorz Andryszczak

V miejsce w Finałach Powiatowej Gimnazjady 2015 w szachach

opiekun: pan Marcin Gabrysiak

I miejsce w Finałach Powiatowej Gimnazjady 2015 Ligi LA Dziewcząt

opiekun:pan Marcin Gabrysiak

I miejsce w Finałach Powiatowej Gimnazjady 2015 Ligi LA Chłopców

opiekun: pan Tomasz Sośnicki

V miejsce w Finałach Powiatowej Gimnazjady 2015 Tenisa Stołowego Dziewcząt

opiekun:pani Izabela Wesołowska

I miejsce w Finałach  Powiatowej Gimnazjady Piłki Nożnej Chłopców 2015

opiekun:pan Tomasz Sośnicki

I miejsce w Finałach Powiatowej Gimnazjady Piłki Koszykowej Chłopców 2015

opiekun: pan Tomasz Sośnicki

IV miejsce w Turnieju Feryjno – Halowym Piłki Nożnej Dziewcząt 2015

opiekun: pan Tomasz Sośnicki

I miejsce w Finale Powiatowej Gimnazjady Ligi Lekkoatletycznej Chłopców 2015

opiekun: pan Tomasz  Sośnicki

I miejsce w Finale Powiatowej Gimnazjady Ligi Lekkoatletycznej Dziewcząt 2015

opiekun: pan Marcin Gabrysiak

I miejsce w Finale Powiatowej Gimnazjady  Sztafeta Szwedzka Dziewcząt 2015

opiekun: pan Marcin Gabrysiak

 

Na szczeblu miejskim

 

 

I miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Koszykowej Chłopców Gimnazjady 2015

opiekun: pan Tomasz Sośnicki

 

I miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Koszykowej Dziewcząt Gimnazjady 2015

opiekun: pan Grzegorz Andryszczak

 

I miejsce  w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Chłopców  Gimnazjady  2014/2015

opiekun:pan Tomasz Sośnicki

 

II miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Chłopców Gimnazjady 2015

opiekun: pan Bartosz Wesołowski

 

III miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Dziewcząt Gimnazjady 2015

opiekun: pani Izabela Wesołowska

 

II miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt Gimnazjady 2014

opiekun: pan Grzegorz Andryszczak

 

II miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców Gimnazjady 2014

opiekun: pan Bartosz Wesołowski

 

III miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Dziewcząt 2015

opiekun: pan Tomasz Sośnicki

 

II miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt Gimnazjady 2015

opiekun: pan Marcin Gabrysiak

 

II miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Chłopców  Gimnazjady 2015

opiekun: pan Marcin Gabrysiak

 

I miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Dziewcząt Gimnazjady 2014

opiekun: pani Izabela Wesołowska

 

IV miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Chłopców Gimnazjady 2014

opiekun: Pan Izabela Wesołowska

 

I miejsce – Biegi Ulicami Sieradza – nagroda 500 zł.

 

 



Wyszukiwarka

Odwiedza nas 72 gości oraz 0 użytkowników.