• Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

 • Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

 • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

Smaller Default Larger

Rocznica wybuchu II wojny światowej

W dniu 1 września uczniowie Gimnazjum nr 3 im. Unii Europejskiej w Sieradzu uczestniczyli w uroczystościach 76 rocznicy upamiętniającej wybuch II wojny światowej.

 

Młodzież z pocztem sztandarowym wzięła udział w uroczystej mszy świętej za Ojczyznę i żołnierzy poległych w obronie niepodległości Polski we wrześniu 1939 r. Dalsza część uroczystości miała miejsce na pobliskim cmentarzu Sieradz-Męka, gdzie gimnazjaliści złożyli kwiaty na zbiorczej mogile żołnierzy.

Opracowanie: J.Borkowska-Kucharek

 

 

 

 Wyszukiwarka

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.