• Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

 • Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

 • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

Smaller Default Larger

Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego

Wspomnieniami beztroskich wakacji w klimat szkolny wprowadzeni zostali wszyscy uczniowie gimnazjum uczestniczący w uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego 2015/2016. 

1 września 2015 r. o 8.30 w sali gimnastycznej spotkali się wyjątkowo wszyscy uczniowie naszej szkoły. Jak co roku, szczególnie serdecznie i ciepło powitani zostali przez p. Dyrektor Helenę Rajewską uczniowie klas pierwszych, którym Pani Dyrektor życzyła wielu sukcesów. Pierwszoklasiści tego dnia złożyli ślubowanie oraz poznali swoich najważniejszych nauczycieli - wychowawców, którzy towarzyszyli im do końca uroczystości. Minutą ciszy uczczona została pamięć o ludziach poległych w czasie II wojny światowej. Inaugurację roku szkolnego uświetniła część artystyczna.

 

 

 Wyszukiwarka

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.