• Dlaczego jesteśmy najlepsi?
    Dlaczego jesteśmy najlepsi?

    Oto nasze atuty.

  • Edukacja patriotyczna
    Edukacja patriotyczna

    Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

  • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
    Wysoki przyrost wiedzy uczniów

    Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

  • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
    Sukcesy w konkursach przedmiotowych

    Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

  • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
    Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

     Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

     

     

     

Smaller Default Larger

Konkursy przedmiotowe i interdyscyplinarne 2014/2015

Etap międzynarodowy

 

Kangur Matematyczny 2015

  • Wyróżnienie: Klaudia Salamon kl. II d

Opiekun – Pani Jadwiga Kędzia

 

  • Wyróżnienie: Florczak Bartosz kl.a

Opiekun : Pani Jolanta Borkowska – Kucharek

 

  • Wyróżnienie : Julian Stasiak kl. III d, Cezary Pawłowski kl. III b

Opiekun: Pani Danuta Kałuziak

 

Etap ogólnopolski

 

1. Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MAT 2015

 

  • Barbara Strzępa kl. III b82,69% punktów możliwych do uzyskania, 2 miejsce w województwie, 117 w kraju,
  • Adam Cieślak kl. III b - 82,69% punktów możliwych do uzyskania, 2 miejsce w województwie, 117 w kraju,
  • Cezary Pawłowski kl. III b- 80,77%punktów możliwych do uzyskania, 5 miejsce w województwie, 144 w kraju,
  • Wojciech Tomczak kl. I b – 2 miejsce w województwie, 75 w kraju,
  • Klaudia Salamon kl. II d – 2 miejsce w województwie, 77 w kraju,

  Opiekunowie: Pani Helena Rajewska, Pani Danuta Kałuziak, Pani Jadwiga Kędzia

 

 2. Ogólnopolski Konkurs Tematyczny „ Papież Słowianin”

  Finalista – Klaudia Salamon klasa II d

  Opiekun: Pani Bożena Słupianek

 

 

Etap wojewódzki

 

1. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Informatyki dla uczniów gimnazjów organizowany przez Łódzkiego Kuratora Oświaty 

Finalista - Daniel Leśniewicz kl. III e

opiekun: Pani Aneta Leśkiewicz

 

2. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii dla uczniów gimnazjów organizowany przez Łódzkiego Kuratora Oświaty

LaureatSzymon Zasina kl. III d

Opiekun: Pani Izabela Matławska

 

3. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki dla uczniów gimnazjów organizowany przez Łódzkiego Kuratora Oświaty

  • Finalista – Adam Kałuziński kl. III a
  • Finalista – Patryk Majewski – kl. III b
  • Finalista – Cezary Pawłowski – kl. III b

opiekun: Pani Danuta Kałuziak, Pani Helena Rajewska

 

4. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Fizyki dla uczniów gimnazjów organizowany przez Łódzkiego Kuratora Oświaty

FinalistaKonrad Jaruga  kl. III C

opiekun: Pani Anna Grabowska

 

5. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii dla uczniów gimnazjów organizowany przez Łódzkiego Kuratora Oświaty 

Finalista – Gracjan Kowalczyk kl. III d

Opiekun: Pani Lidia Bilakiewicz

 

6. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Geografii dla uczniów gimnazjów organizowany przez Łódzkiego Kuratora Oświaty

  • Laureat – Patryk Majewski kl. III b
  • Laureat – Cezary Pawłowski kl. III b

opiekun: Pani Renata Cieploch

 

7. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii dla uczniów gimnazjów organizowany przez Łódzkiego Kuratora Oświaty

Finalista – Gracjan Kowalczyk kl. III d

Opiekun: Pani Izabela Giergiel

 

8. Wojewódzki Konkurs Tematyczny – „ Matematyka moja pasja”

  • FinalistaJulian Stasiak kl. III d
  • Finalista Adam Kałuziński kl. III a
  • Finalista Cezary Pawłowski kl.  III b

opiekun : Pani Danuta Kałuziak

 

9. Wojewódzki konkurs „ Szkoła zawodowa – mój wybór”

W kategorii – praca literacka:

I miejsce: Piotr Pacyna kl. II b

Opiekun : Pani Maria Mikołajczyk

 

10. VI Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Odnawialnych Źródłach Energii:

  • I miejsce – Patryk Czarnek kl. III c
  • II miejsce – Julia Karolczak kl. I b
  • III miejsce – Cezary Pawłowski kl. III b

Opiekun: Pani Izabela Giergiel

 

Etap regionalny / międzypowiatowy

 

1. Międzypowiatowe Potyczki Matematyczne:

I miejsce - Patryk Majewski kl. III b

opiekun: Pani Danuta Kałuziak, Pani Helena Rajewska

II miejsce - Piotr Sowizdrzał kl. II d

opiekun: Pani Jadwiga Kędzia

III miejsce – Cezary Pawłowski kl. III b

opiekun: Pani Marta Szałek

 

2. XIII Międzypowiatowe Zawody Chemiczne dla Gimnazjalistów

  • Laureatka – Maria Jankowska kl. III e
  • Laureat– Bartłomiej Markowski kl. III d
  • Laureat - Natalia Smolińska kl. III d
  • Laureat – Aleksandra Rosa - kl. III d

Opiekun : Pani Lidia Bilakiewicz

 

Etap powiatowy

 

1. Powiatowe Potyczki Matematyczne 2015 r.

I miejsce: Patryk Majewski kl. III b

opiekun Pani Helena Rajewska, Pani Danuta Kałuziak

I miejsce: Cezary Pawłowski kl. III b

opiekun: Pani Helena Rajewska, Pani Danuta Kałuziak

II miejsce: Klaudia Salamon kl. II d

opiekun: Pani Jadwiga Kędzia

II miejsce: Adam Kałuziński kl. III a

opiekun: Pani Danuta Kałuziak

III miejsce: Piotr Sowizdrzał kl. II d

opiekun: Pani Jadwiga Kędzia

III miejsce: Barbara Strzępa kl. III b

opiekun: Pani Helena Rajewska

 

2. V Powiatowy Konkurs Poezji Patriotycznej „ Od zniewolenia do Wolności”

I miejsce – Julia Karolczak kl. I b

Opiekun: Pani Jolanta Wojdała

 

3. I Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów gimnazjów

II miejsce – Patryk Majewski kl. III b

III miejsce – Cezary Pawłowski kl. III b

Opiekun: Pani Danuta Kałuziak

 

 Etap miejski

 

1. Miejski Konkurs Ekologiczno – Plastyczny „ Mój Kalendarz 2015”

  • I miejsce – Alicja Domańska kl. III f
  • II miejsce - Klaudia Siercha –kl. III f
  • VI miejsce - Jakub Jakubowski kl. II b

Wyróżnienia: Aleksandra Cichecka kl. III b, Piotr Pacyna kl. II b, Michał Zientera kl. III d

Opiekun : Pani Anna Gawron

 

2. Miejski Konkurs Plastyczny "Zwyczaje Bożonarodzeniowe" ( SDK)

  • I miejsce – Alicja Domańska kl. III f
  • II miejsce - Lidia Kołodziejczyk kl. Ia
  • III miejsce - Eryka Fortuna kl. III a
  • III miejsce- Marta Bobrowska kl. I d

opiekun: Pani Anna Gawron

 

3. Konkurs plastyczny „ Sprzątajmy po swoich psach. To dobry zwyczaj.”

  • I miejsce - Robert Marcinkowski kl. III b
  • II miejsce - Patryk Majewski kl. III b
  • III miejsce – Wiktoria Wesołowska kl. II d

opiekun: Pani Anna Gawron

 

4. Turniej Wiedzy Pożarniczej Miasta Sieradza

I miejsce zespołowo: Aleksandra Kacprzak kl. II c, Lerna Curuł kl. II c, Wiktoria Curuł kl. II c, Julia Karolczak kl. I b, Bartłomiej Rogalski kl. II a

opiekun: Pani Irena Pierzakowska

Nagrody indywidualne: I miejsce – Bartłomiej Rogalski kl. II a

 

 



Wyszukiwarka

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.