EDUKACJA PROZDROWOTNA I KONSUMENCKA W NASZYM GIMNAZJUM

Projekt edukacyjny

PROJEKT EDUKACYJNY „Czy wiesz co jesz?” - W środę 24 maja 2017 r. uczniowie z klas IIa, II d oraz II e przygotowali stoisko ze zdrową żywnością . Obok smacznych kanapek znalazły też uznanie wśród uczniów : sałatka owocowa oraz koktajl mleczno – truskawkowy. Uczniowie sami wykonali zakupy po niewygórowanych cenach. Sami przygotowali przekąski oraz je sprzedawali. Rozliczenie i posdumiowanie projektu nastąpiło po zakończeniu projektu.

Oprac.: Irena Pierzakowska