• Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

 • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

 • Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

Smaller Default Larger

EDUKACJA PROZDROWOTNA I KONSUMENCKA W NASZYM GIMNAZJUM

Projekt edukacyjny

PROJEKT EDUKACYJNY „Czy wiesz co jesz?” - W środę 24 maja 2017 r. uczniowie z klas IIa, II d oraz II e przygotowali stoisko ze zdrową żywnością . Obok smacznych kanapek znalazły też uznanie wśród uczniów : sałatka owocowa oraz koktajl mleczno – truskawkowy. Uczniowie sami wykonali zakupy po niewygórowanych cenach. Sami przygotowali przekąski oraz je sprzedawali. Rozliczenie i posdumiowanie projektu nastąpiło po zakończeniu projektu.

Oprac.: Irena Pierzakowska

 

 

 

 Wyszukiwarka

Odwiedza nas 273 gości oraz 0 użytkowników.