Wyniki III Międzyszkolnego Konkursu Informatycznego

Dzisiaj odbył się III Międzyszkolny Konkurs Informatyczny dla uczniów gimnazjów z terenu Sieradza. Wzięli w nim udział przedstawiciele Publicznego Gimnazjum Gminy Sieradz, Gimnazjum nr 1 oraz uczniowie naszej szkoły. Nagrodami za zajęcie czołowych lokat sa ufundowane przez Radę Rodziców Gimnazjum nr 3 im. Unii Europejskiej w Sieradzu bony podarunkowe do zrealizowania w internetowym wydawnictwie Helion.pl. Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu:

I miejsce - Patryk Raźny kl. IIIa Gim3 (54 pkt.) - bon 150 zł

II miejsce - Adam Świniarski kl. IIIb Gim3 (52 pkt.) - bon 100 zł

III miejsce - Hubert Paszkowski  PGGS (51 pkt.) oraz Miłosz Ratajczyk kl. IId Gim3 (51 pkt.) - bon 50 zł

Pozostali uczestnicy uzyskali wyniki:

a) PGGS:

- Maria Świniarska 46 pkt.

- Joanna Papierska 41 pkt.

- Aleksandra Siemińska 37 pkt.

- Paulina Papierska 35 pkt.

- Bartosz Iwański 33 pkt.

- Mikołaj Falender 31 pkt.

b) Gimnazjum nr 1:

- Jakub Kałuziak 40 pkt.

- Marcel Halczyński 32 pkt.

- Jakub Lajblich 29 pkt.

c) Gimnazjum nr 3:

- Margarita Kulenty 37 pkt.

- Konrad Zimorski 36 pkt.

- Dominik Adamiak 34 pkt.

- Bartłomiej Gorczyca 33 pkt.

- Julia Rybak 31 pkt.

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy zwycięzców wraz z opiekunami na wręczenie nagród, które odbędzie się 1 czerwca o godz. 9.00 w sali gimnastycznej.