• Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

 • Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

 • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

Smaller Default Larger

MIĘDZYPOWIATOWE POTYCZKI MATEMATYCZNE 2017 I KOLEJNY SUKCES

MPMW dniu 24 maja 2017 roku w Gimnazjum nr 1 w Łasku odbył się ostatni etap konkursowy Potyczek Matematycznych z udziałem Otwartej Pracowni Rozwijania Uzdolnień "Asymptota" reprezentowanej przez Panią Czesławę Knull.

Wśród 73 uczestników biorących udział w zmaganiach matematycznych w 6 kategoriach wiekowych Międzypowiatowych Potyczek Matematycznych 2017 było 4 naszych uczniów. Bardzo dobrze poradzili sobie z 4 zadaniami otwartymi w 60 minut i wszyscy wrócili z Łasku z nagrodami.

Młodzi matematycy z G3 zajęli następujące lokaty:

- w kategorii kl.3 gimnazjów - I miejsce – Świniarski Adam z kl.3b

- w kategorii kl.2 gimnazjów - III miejsce – Kulenty Margarita z kl.2d

 - wyróżnienie – Ratajczyk Miłosz z kl. 2d

 - wyróżnienie – Zimorski Konrad z kl.2d

Serdeczne gratulacje zarówno dla uczniów, jak i matematycznych opiekunów! Życzymy dalszych sukcesów!

opr.Jadwiga Kędzia

MPMMPMMPMMPM

 Wyszukiwarka

Odwiedza nas 265 gości oraz 0 użytkowników.