• Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

 • Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

Smaller Default Larger

Upamiętniliśmy zakończenie drugiej wojny światowej

 RZIIWSW dniu 8 maja 2017r. delegacja Samorządu Uczniowskiego wraz z p. I. Kierniakiewicz-Perdek złożyła kwiaty przy pomniku poświęconemu ofiarom obozów koncentracyjnych II wojny światowej na cmentarzu katolickim przy ul. Wojska Polskiego. Następnie udaliśmy się na plac przed Pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego, gdzie razem z pocztem sztandarowym uczestniczyliśmy w uroczystości z okazji 72. rocznicy zakończenia II wojny światowej. Sieradzkie obchody tej rocznicy uwieńczył apel pamięci połączony z apelem smoleńskim.

 

 

 

 

RZIIWSRZIIWSRZIIWSRZIIWS

Oprac.: I. K-P, zdjęcia: Patryk RaźnyWyszukiwarka

Odwiedza nas 243 gości oraz 0 użytkowników.