Upamiętniliśmy zakończenie drugiej wojny światowej

RZIIWSW dniu 8 maja 2017r. delegacja Samorządu Uczniowskiego wraz z p. I. Kierniakiewicz-Perdek złożyła kwiaty przy pomniku poświęconemu ofiarom obozów koncentracyjnych II wojny światowej na cmentarzu katolickim przy ul. Wojska Polskiego. Następnie udaliśmy się na plac przed Pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego, gdzie razem z pocztem sztandarowym uczestniczyliśmy w uroczystości z okazji 72. rocznicy zakończenia II wojny światowej. Sieradzkie obchody tej rocznicy uwieńczył apel pamięci połączony z apelem smoleńskim.

RZIIWSRZIIWSRZIIWSRZIIWS

Oprac.: I. K-P, zdjęcia: Patryk Raźny