• Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

 • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 • Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

Smaller Default Larger

Sukces naszych uczniów w konkursie matematycznym "Jagiell-MAT"

Konkurs W ramach sprawdzenia posiadanego poziomu wiadomości i umiejętności matematycznych oraz promowania pracy nad rozwojem uzdolnień i zainteresowań matematycznych czterech uczniów naszego gimnazjum wzięło udział w II Konkursie Matematycznym "Jagiell-MAT" organizowanym przez I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w Sieradzu dla uczniów szkół gimnazjalnych.

 

 

W dniu 14 marca 2017r. w I LO w Sieradzu w warunkach życzliwej atmosfery rywalizacji gimnazjaliści rozwiązywali w ciągu 90 minut niekonwencjonalne zadania - w formie 10 testowych zadań zamkniętych i 4 zadań otwartych. Na laureatów konkursu, czyli 3 uczniów z najlepszymi wynikami czekały statuetki i nagrody.

Nasi uczniowie byli bezkonkurencyjni, bowiem trójka z nich uzyskała w tym konkursie najwyższe lokaty spośród 34 uczestników. Tak więc na podsumowaniu konkursu wszystkie 3 statuetki wraz z nagrodami książkowymi powędrowały do rąk gimnazjalistów z G3. Radość uczniów była wielka, gdyż na konkursowym podium znaleźli się tylko oni, a mianowicie:

1 miejsce - Adam Świniarski z kl.3B

2 miejsce - Miłosz Ratajczyk z kl.2D

3 miejsce - Zofia Białek z kl.3C

Uczeń Wojciech Tomczak z kl.3B otrzymał nagrodę - upominek za udział w konkursie.

Serdecznie gratulujemy  sukcesu uczniom i nauczycielom matematyki oraz życzymy kolejnych sukcesów.

oprac. J. Kędzia

Konkurs Konkurs KonkursWyszukiwarka

Odwiedza nas 292 gości oraz 0 użytkowników.