• Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 • Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

Smaller Default Larger

Obchody 7 rocznicy katastrofy smoleńskiej

rocznica katastrofy smoleńskiejW dniu 10 kwietnia 2017r. delegacja klasy 2b wraz z wychowawcą, pocztem sztandarowym i Panią Dyrektor Heleną Rajewską uczestniczyła we mszy świętej w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej w kościele pod wezwaniem Wszystkich Świętych.
Po mszy świętej dalsza część uroczystości odbyła się na placu przed kościołem, gdzie jest pomnik ofiar katastrofy smoleńskiej. Delegacja naszej szkoły złożyła wiązankę kwiatów.

 

 

Zdjęcia: Dariusz Piekarczyk (www.sieradz.naszemiasto.pl)

Oprac.: I. K-PWyszukiwarka

Odwiedza nas 234 gości oraz 0 użytkowników.