Obchody 7 rocznicy katastrofy smoleńskiej

rocznica katastrofy smoleńskiejW dniu 10 kwietnia 2017r. delegacja klasy 2b wraz z wychowawcą, pocztem sztandarowym i Panią Dyrektor Heleną Rajewską uczestniczyła we mszy świętej w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej w kościele pod wezwaniem Wszystkich Świętych.
Po mszy świętej dalsza część uroczystości odbyła się na placu przed kościołem, gdzie jest pomnik ofiar katastrofy smoleńskiej. Delegacja naszej szkoły złożyła wiązankę kwiatów.

Zdjęcia: Dariusz Piekarczyk (www.sieradz.naszemiasto.pl)

Oprac.: I. K-P