• Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 • Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

 • Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

Smaller Default Larger

Szkolny LOL

Szkolny LOL18 marca 2017 roku w Gimnazjum nr 3 im. Unii Europejskiej w Sieradzu odbyła się II edycja szkolnego turnieju w League of Legends. Pomysłodawcą oraz organizatorem tego wydarzenia była Julia Knop z kl. IIIc, której pomagali członkowie Samorządu Szkolnego: Patryk Raźny, Jakub Pietrus i Konrad Staniszewski.

 

 

 

Duże podziękowania należą się też p. Anecie Leśkiewicz, która poświęciła Nam swój czas i służyła cenną radą i pomocą. Poza tym opiekę podczas rozgrywek pełniły panie: Izabela Kierniakiewicz-Perdek, Iwona Wójcik i Ewa Banasiewicz. Udział wzięło 6 pięcioosobowych drużyn. Walka była zacięta. W finale znalazły się dwie najsilniejsze drużyny turnieju, czyli Rapujące Pierogi i Team Solo Noob. Ostatecznym zwycięzcą turnieju została drużyna Team Solo Noob w składzie: Krystian Gibki, Damian Tokarski, Cezary Szafrański, Michał Glapiński oraz Bartłomiej Kowalski. Otrzymali zasłużony puchar oraz PaySafeCardy o wartości 30 zł. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczestnikom! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii, które wykonał Konrad Staniszewski.

 

Oprac.: Julia Knop

Szkolny LOLSzkolny LOLSzkolny LOLSzkolny LOLWyszukiwarka

Odwiedza nas 319 gości oraz 0 użytkowników.