Szkolny LOL

Szkolny LOL18 marca 2017 roku w Gimnazjum nr 3 im. Unii Europejskiej w Sieradzu odbyła się II edycja szkolnego turnieju w League of Legends. Pomysłodawcą oraz organizatorem tego wydarzenia była Julia Knop z kl. IIIc, której pomagali członkowie Samorządu Szkolnego: Patryk Raźny, Jakub Pietrus i Konrad Staniszewski.

Duże podziękowania należą się też p. Anecie Leśkiewicz, która poświęciła Nam swój czas i służyła cenną radą i pomocą. Poza tym opiekę podczas rozgrywek pełniły panie: Izabela Kierniakiewicz-Perdek, Iwona Wójcik i Ewa Banasiewicz. Udział wzięło 6 pięcioosobowych drużyn. Walka była zacięta. W finale znalazły się dwie najsilniejsze drużyny turnieju, czyli Rapujące Pierogi i Team Solo Noob. Ostatecznym zwycięzcą turnieju została drużyna Team Solo Noob w składzie: Krystian Gibki, Damian Tokarski, Cezary Szafrański, Michał Glapiński oraz Bartłomiej Kowalski. Otrzymali zasłużony puchar oraz PaySafeCardy o wartości 30 zł. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczestnikom! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii, które wykonał Konrad Staniszewski.

Oprac.: Julia Knop

Szkolny LOLSzkolny LOLSzkolny LOLSzkolny LOL