Koncert umuzykalniający

spotkanie umuzykalniająceW dniu 09 marca 2017r. uczniowie naszego gimnazjum uczestniczyli w koncercie umuzykalniającym. Spotkania takie wpisały się już na stałe w tradycję szkoły.

Nie był to pierwszy koncert muzyczny w tym roku szkolnym, a występujący artyści nie są obcy naszej młodzieży. Spotkanie poświęcone było tym razem muzyce rozrywkowej. Artyści w nietuzinkowy sposób przedstawili kilka polskich utworów z lat 50 i 60 XX wieku. Taka forma umuzykalniania młodzieży jest nie tylko ciekawa, ale również pozwala na kształtowanie jej wrażliwości kulturalnej.

spotkanie umuzykalniającespotkanie umuzykalniającespotkanie umuzykalniające