• Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

 • Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

Smaller Default Larger

Maksymalna ilość 5-osobowych drużyn - 6. Zawodnicy zostaną podzieleni na grupy ( każda 3 drużyny ). W grupie rozgrywka odbędzie się systemem każdy z każdym. Drużyny, które zajmą ostatnie miejsce w grupie A oraz B rozegrają mecz o 5 miejsce. Następnie drużyna z 1 miejsca w grupie A rozegra mecz o wejście do finału z team'em z 2 miejsca w grupie B i odwrotnie. Drużyny, które wygrają mecze będą walczyć w finale o 1 miejsce, a przegrani - o 3.

Regulamin turnieju

Formularz zgłoszeniowy

Zgoda rodzica na udział

 

 Wyszukiwarka

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.