Szkolny turniej League of Legends

Rozpoczęły się zapisy uczestników do szkolnego turnieju LEAGUE OF LEGENDS, którego rozegranie planowane jest 18 marca 2017 roku. Chęć uczestnictwa w turnieju prosimy zgłaszać do 15 marca 2017r. do członków Samorządu Szkolnego - Julii Knop z klasy IIIC, Jakuba Pietrusa z klasy IIIB oraz Patryka Raźnego z klasy IIIA.

Maksymalna ilość 5-osobowych drużyn - 6. Zawodnicy zostaną podzieleni na grupy ( każda 3 drużyny ). W grupie rozgrywka odbędzie się systemem każdy z każdym. Drużyny, które zajmą ostatnie miejsce w grupie A oraz B rozegrają mecz o 5 miejsce. Następnie drużyna z 1 miejsca w grupie A rozegra mecz o wejście do finału z team'em z 2 miejsca w grupie B i odwrotnie. Drużyny, które wygrają mecze będą walczyć w finale o 1 miejsce, a przegrani - o 3.

Regulamin turnieju

Zgoda rodzica na udział