• Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

 • Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

 • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

Smaller Default Larger

Szkolny turniej League of Legends

Rozpoczęły się zapisy uczestników do szkolnego turnieju LEAGUE OF LEGENDS, którego rozegranie planowane jest 18 marca 2017 roku. Chęć uczestnictwa w turnieju prosimy zgłaszać do 15 marca 2017r. do członków Samorządu Szkolnego - Julii Knop z klasy IIIC, Jakuba Pietrusa z klasy IIIB oraz Patryka Raźnego z klasy IIIA.

Maksymalna ilość 5-osobowych drużyn - 6. Zawodnicy zostaną podzieleni na grupy ( każda 3 drużyny ). W grupie rozgrywka odbędzie się systemem każdy z każdym. Drużyny, które zajmą ostatnie miejsce w grupie A oraz B rozegrają mecz o 5 miejsce. Następnie drużyna z 1 miejsca w grupie A rozegra mecz o wejście do finału z team'em z 2 miejsca w grupie B i odwrotnie. Drużyny, które wygrają mecze będą walczyć w finale o 1 miejsce, a przegrani - o 3.

Regulamin turnieju

Formularz zgłoszeniowy

Zgoda rodzica na udział

 

 Wyszukiwarka

Odwiedza nas 133 gości oraz 0 użytkowników.