Dzień zakochanych

Walentynki 2017W dniu 14 lutego br. odbyły się w naszej szkole Walentynki zorganizowane przez Samorząd Uczniowski przy współudziale p. I. Wójcik i p. I. Kierniakiewicz – Perdek.

Patryk Raźny i Konrad Staniszewski przygotowali audycję na temat Dnia Zakochanych, w której przybliżyli Nam genezę tego święta, od kiedy je obchodzimy w Polsce i w jaki sposób je celebrujemy. Dla tych co uważnie słuchali został przygotowany konkurs, a odpowiedzi należało podać na fanpage`u szkoły. Zdobywcą nagrody został Jakub Sobczak, który jako pierwszy odpowiedział na pytania.

Samorząd roznosił w tym dniu pocztę walentynkową, słodkie upominki i kwiaty. Wielu uczniów i nauczycieli było mile zaskoczonych kartkami i prezentami.

Członkowie samorządu przygotowali również specjalne stoisko na którym odbywały się różne konkursy i zabawy, w których można było wykazać się kreatywnością. Ponad to można było spróbować różnych słodkości, a wszystko to przy akompaniamencie romantycznej muzyki.

Zapraszamy do oglądania zdjęć w galerii.

Oprac.: I. K-P