Sukces naszej uczennicy

Konkurs fotoW dniu 03.02.2017 roku w Sali Tradycji 15 Brygady Wsparcia Dowodzenia w obecności rodziców, wychowawców i dyrektorów szkół odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu fotograficznego pt. "Ślady walko o wolność Ojczyzny w mojej okolicy".

Konkurs organizowany był przez Stowarzyszenie Przyjaciół 15 Sieradzkiej Brygady Wsparcia Dowodzenia i Klub 15 BWD, skierowany do szkół ponadpodstawowych powiatów: sieradzkiego, wieluńskiego, zduńskowolskiego i poddębickiego. Na konkurs spłynęło wiele fotografii z różnego typu szkół. Jak twierdziło jury, wybór nie był łatwy ponieważ poziom nadesłanych prac fotograficznych okazał się bardzo wysoki. Jednakże udało się przyznać I, II i III miejsce oraz jedno wyróżnienie.
Miło nam poinformować, że zdobywczyni pierwszego miejsca to nasza uczennica Katarzyna Zaborowska z kl IIe. Opiekunem Kasi był Pan Piotr Bakowicz, który od wielu już lat prowadzi koło fotograficzne w naszym gimnazjum. Zwycięskie zdjęcie prezentujemy poniżej, a cała wystawa prezentowana będzie w Klubie 15 BWD w Sieradzu przy ulicy Sienkiewicza 6.

Konkurs foto

Źródło: http://www.sp15sbwd.idsl.pl/