• Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

 • Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

Smaller Default Larger

W miesiącach listopad-grudzień 2016 uczniowie Gimnazjum nr 3 bezpośrednio zaangażowani w projekt "Zaprogramuj swoją przyszłość" równolegle z uczniami szkół partnerskich z Finlandii, Estonii i Hiszpanii pracowali nad propozycją logo dla projektu, wykorzystując do tego technologię informacyjno-komunikacyjną, zwłaszcza znajomość programów graficznych i własną kreatywność. 

Uczniowie poszczególnych szkół tworzyli własne propozycje, które następnie zostały poddane głosowaniu w każdej szkole. Wyłonione w ten sposób zwycięskie projekty wzięły ostatecznie udział w końcowym głosowaniu, które odbyło się z wykorzystaniem formularzy Google. W głosowaniu wzięli udział uczniowie z grup projektowych oraz nauczyciele zaangażowani w realizację projektu z każdej z partnerskich szkół.

Poniżej znajduje się link do formularza finalnego głosowania, gdzie można zobaczyć zwycięskie projekty z Polski, Finlandii, Estonii i Hiszpanii. Ostatecznym zwycięzcą zostało logo zaprojektowane przez ucznia z hiszpańskiej szkoły. Będzie ono zamieszczone na oficjalnej stronie projektu oraz wykorzystywane we wszelkich materiałach promujacych projekt.

Formularz  głosowania finalnego

Zwycięskie logo:

Propozycje na logo projektu autorstwa uczniów naszej szkoły:

 

Komisja Europejska oraz Narodowa Agencja Programu Erasmus+ nie ponoszą odpowiedzialności za umieszczoną

w ogłoszeniu zawartość merytoryczną.

 

 

 Wyszukiwarka

Odwiedza nas 82 gości oraz 0 użytkowników.