W miesiącach listopad-grudzień 2016 uczniowie Gimnazjum nr 3 bezpośrednio zaangażowani w projekt "Zaprogramuj swoją przyszłość" równolegle z uczniami szkół partnerskich z Finlandii, Estonii i Hiszpanii pracowali nad propozycją logo dla projektu, wykorzystując do tego technologię informacyjno-komunikacyjną, zwłaszcza znajomość programów graficznych i własną kreatywność.

Uczniowie poszczególnych szkół tworzyli własne propozycje, które następnie zostały poddane głosowaniu w każdej szkole. Wyłonione w ten sposób zwycięskie projekty wzięły ostatecznie udział w końcowym głosowaniu, które odbyło się z wykorzystaniem formularzy Google. W głosowaniu wzięli udział uczniowie z grup projektowych oraz nauczyciele zaangażowani w realizację projektu z każdej z partnerskich szkół.

Poniżej znajduje się link do formularza finalnego głosowania, gdzie można zobaczyć zwycięskie projekty z Polski, Finlandii, Estonii i Hiszpanii. Ostatecznym zwycięzcą zostało logo zaprojektowane przez ucznia z hiszpańskiej szkoły. Będzie ono zamieszczone na oficjalnej stronie projektu oraz wykorzystywane we wszelkich materiałach promujacych projekt.

Formularz  głosowania finalnego

Zwycięskie logo:

Propozycje na logo projektu autorstwa uczniów naszej szkoły:

Komisja Europejska oraz Narodowa Agencja Programu Erasmus+ nie ponoszą odpowiedzialności za umieszczoną

w ogłoszeniu zawartość merytoryczną.