• Edukacja patriotyczna
    Edukacja patriotyczna

    Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

  • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
    Wysoki przyrost wiedzy uczniów

    Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

  • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
    Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

     Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

     

     

     

  • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
    Sukcesy w konkursach przedmiotowych

    Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

  • Dlaczego jesteśmy najlepsi?
    Dlaczego jesteśmy najlepsi?

    Oto nasze atuty.

Smaller Default Larger

1. Podsumowanie powiatowej sportowej rywalizacji Gimnazjada 2015/2016

II miejsce dziewczynki, I miejsce chłopcy

2. Współzawodnictwo sportowe gimnazjów - rejon Sieradz - prowadzone przez Miejski Szkolny Zwiazek Sportowy w Sieradzu

Puchar Prezydenta Miasta za najwiekszą liczbę wygranych turniejów w 2015r.

I miejsce w ogólnej klasyfikacji punktowej (dziewczęta i chłopcy)

I miejsce w klasyfikacji punktowej - dziewczęta

I miejsce w klasyfikacji punktowej - chłopcy

 

Na szczeblu wojewódzkim

 

1. II miejsce w Orlikowej Lidze Mistrzów w piłce Koszykowej Dziewcząt 2015

opiekun: pan Grzegorz Andryszczak

2. II miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie Piłki Koszykowej Chłopców 2016 

opiekun: pan Tomasz Sośnicki

3. X miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt 2015

opiekun: pan Tomasz Sośnicki

 4. III miejsce w Finale Makroregionu COCA-COLA CUP 2016

 opiekun: pan Tomasz Sośnicki

5. IV miejsce w Półfinale Wojewódzkim w Piłce Nożnej Dziewczat "Gimnazjada 2015/2016"

opiekun: pan Tomasz Sośnicki

 6. V miejsce w Półfinale Wojewódzkim w Piłce Nożnej Chłopców "Gimnazjada 2015/2016"

 opiekun: pan Tomasz Sośnicki

7. VII miejsce w Finałach Wojewódzkiej Gimnazjady 2016 LA Dziewcząt 

opiekun: pan Marcin Gabrysiak

8. VIII miejsce w Finałach Wojewódzkiej Gimnazjady 2016 LA Chłopców

opiekun: pan Tomasz Sośnicki

 

  

Na szczeblu międzypowiatowym

 

1. I miejsce w Orlikowej Lidze Mistrzów w koszykówce Dziewcząt 2015

opiekun: pan Grzegorz Andryszczak

2. I miejsce w Finałach Międzypowiatowej Gimnazjady 2016 Ligi LA Chłopców

opiekun: pan Tomasz Sośnicki

3. I miejsce w Finałach Międzypowiatowej Gimnazjady 2016 Ligi LA Dziewcząt

 opiekun: pan Marcin Gabrysiak

4. II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Sieradzkiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt w ramach Gimnazjady 2015/2016

opiekun: pan Marcin Gabrysiak

5. III miejsce w Mistrzostwach Rejonu Sieradzkiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców w ramach Gimnazjady 2014/2015

opiekun: pan Tomasz Sośnicki

6. I miejsce w Finałach Międzypowiatowej Gimnazjady 2016 w Piłce Koszykowej Chłopców

opiekun: pan Tomasz Sośnicki

7. II miejsce w Finałach Międzypowiatowej Gimnazjady 2015 w Piłce Koszykowej Dziewcząt

opiekun: pan Grzegorz Andryszczak

8. VI miejsce w Finałach Międzypowiatowej Gimnazjady Sztafet Pływackich Chłopców

opiekun: pan Tomasz Sośnicki

9. IV miejsce w Finałach Międzypowiatowej Gimnazjady Sztafet Pływackich Dziewcząt

opiekun: pani Izabela Wesołowska

 

Na szczeblu powiatowym

 

II miejsce  w Powiatowej Gimnazjadzie Sztafetowych Biegów Przełajowych Chłopców 2015

opiekun:pan Tomasz Sośnicki

I miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt 2015

opiekun:pan Marcin Gabrysiak

II miejsce w Finale Powiatowej Gimnazjady w Piłce Ręcznej Chłopców 2015

opiekun:pan Bartosz Wesołowski

I miejsce w Feryjnym Halowym Turnieju Piłki Nożnej Chłopców 2016

opiekun: pan Tomasz Sośnicki

I miejsce w Feryjnym Halowym Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt 2016

opiekun: pan Tomasz Sośnicki

I miejsce w Finałach Powiatowej Gimnazjady Piłki Koszykowej Dziewcząt 2016

opiekun: pan Grzegorz Andryszczak

VI miejsce w Finałach Powiatowej Gimnazjady 2015 Tenisa Stołowego Chłopców

opiekun: pan Bartosz Wesołowski

I miejsce w Finałach Powiatowej Gimnazjady Piłki Nożnej Chłopców 2016 

opiekun:pan Tomasz Sośnicki

I miejsce w Finałach Powiatowej Gimnazjady Piłki Koszykowej Chłopców 2016 

opiekun: pan Tomasz Sośnicki

I miejsce w Turnieju Feryjno-Halowym Piłki Nożnej Dziewczat 2016

opiekun:pan Tomasz Sośnicki

I miejsce w Finale  Powiatowej Gimnazjady Ligi Lekkoatletycznej Chłopców 2016

opiekun:pan Bartosz Wesołowski

I miejsce w Finale Powiatowej Gimnazjady Ligi Lekkoatletycznej Dziewcząt 2016

opiekun: pan Marcin Gabrysiak

 

Na szczeblu miejskim

 

I miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Koszykowej Chłopców Gimnazjady 2016

opiekun: pan Tomasz Sośnicki

I miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Koszykowej Dziewcząt Gimnazjady 2016

opiekun: pan Grzegorz Andryszczak

II miejsce  w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Chłopców  Gimnazjady  2015/2016

opiekun:pan Tomasz Sośnicki

III miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Chłopców Gimnazjady 2015

opiekun: pan Bartosz Wesołowski

III miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Dziewcząt Gimnazjady 2015

opiekun: pani Izabela Wesołowska

II miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt Gimnazjady 2015

opiekun: pan Grzegorz Andryszczak

I miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców Gimnazjady 2015

opiekun: pan Bartosz Wesołowski

I miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Dziewcząt 2016

opiekun: pan Tomasz Sośnicki

III miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt Gimnazjady 2016

opiekun: pan Marcin Gabrysiak

III miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Chłopców  Gimnazjady 2016

opiekun: pan Tomasz Sośnicki

II miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Dziewcząt Gimnazjady 2015

opiekun: pani Izabela Wesołowska

II miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Chłopców Gimnazjady 2015

opiekun: pan Bartosz Wesołowski

II miejsce – Biegi Ulicami Sieradza 2015.

 

 



Wyszukiwarka

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.