• Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 • Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

Smaller Default Larger

Mikołajki

Mikołajki6 grudnia br. Samorząd Szkolny pod nadzorem opiekunek - p. Izabeli Kierniakiewicz-Perdek i p. Iwony Wójcik, zorganizował w szkole, na głównym korytarzu stoisko mikołajkowe. Uczniowie jak i nauczyciele mogli skosztować pysznych, domowych wypieków oraz brać udział konkursach typu "dokończenie kolęd", "rysowanie na oślep" czy "pakowanie prezentów". Całej zabawie towarzyszyła muzyka, która wprowadziła Nas w świąteczny nastrój i nadała magiczną atmosferę. Wydarzenie, cieszyło się dużą popularnością, z czego jesteśmy dumni, że pomysły się podobały.

 

 

Tego dnia również rozstrzygnął się konkurs na najładniej udekorowaną choinkę lub stroik świąteczny. Wszyscy zasługiwali na medal. Natomiast po długiej dyskusji samorząd wyłonił trzech zwycięzców, których już poznaliście.  Zdjęcia nagrodzonych choinek znajdują się na fanpage`u szkoły.

Nastąpiło też podsumowanie świątecznych zbiórek pieniążków dla 5 letniej Oliwii Wieczorek ze Zduńskiej Woli, która choruje na nowotwór złośliwy oka. W sumie (łącznie z datkami na dyskotece andrzejkowej) udało się zebrać 674zł. Chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy wsparli dziewczynkę.

Opracowanie: Julia Nowocień

Zdjęcia: Julia Leśkiewicz i Izabela Kierniakiewicz-Perdek

MikołajkiMikołajkiMikołajkiMikołajki

Więcej zdjęć znajdziecie w galerii strony.Wyszukiwarka

Odwiedza nas 311 gości oraz 0 użytkowników.