Mikołajki

Mikołajki6 grudnia br. Samorząd Szkolny pod nadzorem opiekunek - p. Izabeli Kierniakiewicz-Perdek i p. Iwony Wójcik, zorganizował w szkole, na głównym korytarzu stoisko mikołajkowe. Uczniowie jak i nauczyciele mogli skosztować pysznych, domowych wypieków oraz brać udział konkursach typu "dokończenie kolęd", "rysowanie na oślep" czy "pakowanie prezentów". Całej zabawie towarzyszyła muzyka, która wprowadziła Nas w świąteczny nastrój i nadała magiczną atmosferę. Wydarzenie, cieszyło się dużą popularnością, z czego jesteśmy dumni, że pomysły się podobały.

Tego dnia również rozstrzygnął się konkurs na najładniej udekorowaną choinkę lub stroik świąteczny. Wszyscy zasługiwali na medal. Natomiast po długiej dyskusji samorząd wyłonił trzech zwycięzców, których już poznaliście.  Zdjęcia nagrodzonych choinek znajdują się na fanpage`u szkoły.

Nastąpiło też podsumowanie świątecznych zbiórek pieniążków dla 5 letniej Oliwii Wieczorek ze Zduńskiej Woli, która choruje na nowotwór złośliwy oka. W sumie (łącznie z datkami na dyskotece andrzejkowej) udało się zebrać 674zł. Chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy wsparli dziewczynkę.

Opracowanie: Julia Nowocień

Zdjęcia: Julia Leśkiewicz i Izabela Kierniakiewicz-Perdek

MikołajkiMikołajkiMikołajkiMikołajki

Więcej zdjęć znajdziecie w galerii strony.