• Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

 • Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

Smaller Default Larger

Choinka dla Annemasse

Choinka dla AnnemasseNa sieradzkim Rynku w minioną sobotę stanęła choinka ubrana we francuskich barwach przez naszych gimnazjalistów. Wszystko to w ramach akcji "Three cities, one Christmas" organizowanej przez Urząd Miasta. Nasze gimnazjum ubierało świąteczne drzewko dla miasta partnerskiego Annemasse we Francji. W tym przedsięwzięciu uczestniczyła p. Dyrektor Helena Rajewska wraz z nauczycielami p. I. Pierzakowską, p. I. Wójcik i p. I. Kierniakiewicz – Perdek wraz z przedstawicielami klas 2 i 3. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie, a przede wszystkim p. A. Gawron za przepięknie wykonane ozdoby choinkowe. Więcej zdjęć z wydarzenia znajdziecie w galerii strony.

(Oprac. I.K-P)Wyszukiwarka

Odwiedza nas 298 gości oraz 0 użytkowników.