Konferencja sieradzkiej młodzieży

KonferencjaDnia 01.12.2016r. członkowie Samorządu Szkolnego wybrali się na Konferencję Młodzieżowej Rady Miejskiej w Sieradzu. Ośmioosobowa delegacja uczniów wraz z panią Izabelą Kierniakiewicz-Perdek godnie reprezentowała naszą szkołę.

Zabieraliśmy głos w dyskusjach i wymianie poglądów. Dzieliliśmy się swoimi opiniami. Przedstawiliśmy nasze dotychczasowe osiągnięcia, jak i plany związane z działalnością samorządu. Bardzo cieszymy się z współpracy z MRM i mamy nadzieję, że będzie ona długotrwała i owocna.

Opracowanie: Julia Karolczak

KonferencjaKonferencjaKonferencja