• Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 • Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

 • Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

Smaller Default Larger

Szkolne andrzejki

Dyskoteka andrzejkowaW dniu 24 listopada 2016r. odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Tradycją naszej szkoły jest również wieczór wróżb, który i tym razem odbył się w sali 114. Zorganizowany został przez Panią Irenę Pierzakowską przy współpracy z Samorządem Szkolnym.

 

 

Uczniowie i nauczyciele bardzo chętnie korzystali ze stoisk z przepowiedniami takimi jak: wróżenie z dłoni, wróżenie z kart/ tarota, wróżb z dniem urodzenia, horoskopów mongolskich i cygańskich, czy wróżb z wosku. Zakupić również można było domowe ciastka z wróżbą. Należy  podkreślić, że cały dochód z dyskoteki jak i ze sprzedaży ciastek zostanie przeznaczony na pomoc dla pięcioletniej Oliwii Wieczorek ze Zduńskiej Woli, która choruje na  nowotwór złośliwy oka. Razem zebraliśmy 310,94zł , lecz to nie koniec naszej pomocy dla dziewczynki. Już w ten wtorek (29.11) i piątek (02.12) odbędą się kolejne zbiórki pieniędzy. Oczywiście wszystkie datki przeznaczone będą dla małej Oliwki. Za wszelką pomoc i zainteresowanie dziękujemy - Samorząd Uczniowski.

Dyskoteka andrzejkowaDyskoteka andrzejkowaDyskoteka andrzejkowaDyskoteka andrzejkowaDyskoteka andrzejkowa

Więcej zdjęć znajdziecie w galerii strony

Opracowanie: Konrad Staniszewski, korekta: Julia Karolczak

Foto: Jakub PietrusWyszukiwarka

Odwiedza nas 48 gości oraz 0 użytkowników.