Szkolne andrzejki

Dyskoteka andrzejkowaW dniu 24 listopada 2016r. odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Tradycją naszej szkoły jest również wieczór wróżb, który i tym razem odbył się w sali 114. Zorganizowany został przez Panią Irenę Pierzakowską przy współpracy z Samorządem Szkolnym.

Uczniowie i nauczyciele bardzo chętnie korzystali ze stoisk z przepowiedniami takimi jak: wróżenie z dłoni, wróżenie z kart/ tarota, wróżb z dniem urodzenia, horoskopów mongolskich i cygańskich, czy wróżb z wosku. Zakupić również można było domowe ciastka z wróżbą. Należy  podkreślić, że cały dochód z dyskoteki jak i ze sprzedaży ciastek zostanie przeznaczony na pomoc dla pięcioletniej Oliwii Wieczorek ze Zduńskiej Woli, która choruje na  nowotwór złośliwy oka. Razem zebraliśmy 310,94zł , lecz to nie koniec naszej pomocy dla dziewczynki. Już w ten wtorek (29.11) i piątek (02.12) odbędą się kolejne zbiórki pieniędzy. Oczywiście wszystkie datki przeznaczone będą dla małej Oliwki. Za wszelką pomoc i zainteresowanie dziękujemy - Samorząd Uczniowski.

Dyskoteka andrzejkowaDyskoteka andrzejkowaDyskoteka andrzejkowaDyskoteka andrzejkowaDyskoteka andrzejkowa

Więcej zdjęć znajdziecie w galerii strony

Opracowanie: Konrad Staniszewski, korekta: Julia Karolczak

Foto: Jakub Pietrus