• Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

 • Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

Smaller Default Larger

CZY WIESZ CO JESZ ­? - projekt edukacyjny

Stoisko ze zdrową żywnościąW środę 16 listopada chłopcy z kl. II b zorganizowali dla nas stoisko ze zdrową żywnością.  Dołączyli do nich uczniowie z kl. III b i III d. Przygotowano koktajl  mleczno – truskawkowy, sałatkę owocową oraz kanapki z pastą jajeczną i serową oraz bułki z warzywami, wędliną  i serem żółtym.

Aby skosztować  smacznych przekąsek uczniowie musieli najpierw sami wykonać zakupy potrzebnych  produktów. Od rana w środę zaś przygotowywali kanapki, koktajle i sałatkę w świetlicy szkolnej. Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem . Każdy  mógł kupić smaczne i świeże  drugie śniadanie.

 

Opracowanie: I. Pierzakowska

 

 

 Wyszukiwarka

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.