CZY WIESZ CO JESZ ­? - projekt edukacyjny

Stoisko ze zdrową żywnościąW środę 16 listopada chłopcy z kl. II b zorganizowali dla nas stoisko ze zdrową żywnością.  Dołączyli do nich uczniowie z kl. III b i III d. Przygotowano koktajl  mleczno – truskawkowy, sałatkę owocową oraz kanapki z pastą jajeczną i serową oraz bułki z warzywami, wędliną  i serem żółtym.

Aby skosztować  smacznych przekąsek uczniowie musieli najpierw sami wykonać zakupy potrzebnych  produktów. Od rana w środę zaś przygotowywali kanapki, koktajle i sałatkę w świetlicy szkolnej. Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem . Każdy  mógł kupić smaczne i świeże  drugie śniadanie.

Opracowanie: I. Pierzakowska