• Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

 • Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 • Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

Smaller Default Larger

"Three cities, one Christmas"

Młodzież naszej szkoły chętnie włączyła się w świąteczną akcję zaproponowaną przez Urząd Miasta, a polegającą na wspólnym przygotowywaniu się do Świat Bożego Narodzenia przez trzy partnerskie miasta: Sieradz, Annemasse i Gaggenau.


Naszym zadaniem było przygotowanie ozdób choinkowych, które wraz ze świątecznymi życzeniami i serdecznymi pozdrowieniami trafią do mieszkańców Annemasse i zawisną 3.12.2016 r. na choince w tym mieście.
W tym samym czasie tj. 3 grudnia, na Rynku w Sieradzu będziemy przyozdabiać choinkę dedykowaną właśnie mieszkańcom miasta Annemasse.
Już teraz zapraszamy na to wydarzenie.
A to efekty naszej pracy, zobaczcie zdjęcia.

 

 

 Wyszukiwarka

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.