• Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

 • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 • Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

Smaller Default Larger

Spotkanie z Marszałkiem woj. łódzkiego

W dniu 18.11.16r.  Patryk Raźny, Kuba Pietrus i Marcel Bednarek uczestniczyli w spotkaniu z Panem Marszałkiem woj. łódzkiego Witoldem Stępniem dotyczącym akcji "Wyszoruj Łokietka". Pan Marszałek podziękował naszym uczniom za  zaangażowanie w tę niecodzienną inicjatywę.

Spotkanie z Marszałkiem woj. łódzkiegoSpotkanie z Marszałkiem woj. łódzkiegoSpotkanie z Marszałkiem woj. łódzkiego

(oprac. I. K-P.)

 Wyszukiwarka

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.