„To wydarzyło się w dniu moich narodzin”…

„To wydarzyło się w dniu moich narodzin”…17 listopada 2016r. w Powiatowej Bibliotece Publicznej  w Sieradzu podsumowano konkurs literacki  przeznaczony dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu sieradzkiego.

Odbył się on w ramach realizowanego przez bibliotekę projektu, dofinansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w  ramach ósmej edycji ogólnopolskiego programu grantowego „Patriotyzm Jutra”.

W konkursie udział wzięli uczniowie naszego gimnazjum:

• Zuzanna Jachimiak z kl. 2a
  • Julia Nowocień z kl. 2d
  • Alicja Solarek z kl. 2d
  • Kacper Szymczak z kl. 3b

Poszczęściło się Julii Nowocień, która zdobyła wyróżnienie. W nagrodę dostała dyplom, książkę i czytnik e-booków. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy i książki.

Gratulujemy sukcesu!

Opracowanie: H. Rajewska