• Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

 • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 • Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

Smaller Default Larger

„To wydarzyło się w dniu moich narodzin”…

„To wydarzyło się w dniu moich narodzin”…17 listopada 2016r. w Powiatowej Bibliotece Publicznej  w Sieradzu podsumowano konkurs literacki  przeznaczony dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu sieradzkiego.

 

Odbył się on w ramach realizowanego przez bibliotekę projektu, dofinansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w  ramach ósmej edycji ogólnopolskiego programu grantowego „Patriotyzm Jutra”.

W konkursie udział wzięli uczniowie naszego gimnazjum:

 

 • Zuzanna Jachimiak z kl. 2a
 • Julia Nowocień z kl. 2d
 • Alicja Solarek z kl. 2d
 • Kacper Szymczak z kl. 3b 

 

Poszczęściło się Julii Nowocień, która zdobyła wyróżnienie. W nagrodę dostała dyplom, książkę i czytnik e-booków. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy i książki.

Gratulujemy sukcesu!

 

Opracowanie: H. Rajewska

                                                     

 Wyszukiwarka

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.