• Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

 • Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

Smaller Default Larger

Nagrania do teledysku "Niezniszczalni"

Nagrania do teledysku W dniach 27 i 28 października uczniowie i nauczyciele wzięli udział w nagraniach do teledysku Dawida Kwiatkowskiego pt. Niezniszczalni. Produkcja była związana z konkursem organizowanym przez stację telewizyjną TVN i serial "Szkoła".

Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem . Wzięło w nim udział 8 nauczycieli i około 60 uczniów. Bardzo się cieszymy, że inicjatywa Samorządu Szkolnego spotkała się z tak pozytywnym odbiorem. Scenariusz był efektem burzy mózgów członków samorządu, a przy wsparciu i nadzorze pani Izabeli Kierniakiewicz- Perdek oraz pani Iwony Wójcik, pod czujnym okiem kamer i lustrzanek Jakuba Pietrusa i Patryka Miłka oraz w reżyserii Konrada Staniszewskiego. Pozostało nam czekać na decyzję jury i mieć nadzieję, że Trójka Sieradz znajdzie się co najmniej w gronie laureatów. Teledysk jest dostępny na stronie internetowej TVN'owskiej szkoły w zakładce konkurs. Bezpośrednio do nagrania możecie przejść za pomocą linku umieszczonego na fanpage'u szkoły.

 

Opracowanie: Julia Karolczak kl. IIIb

 

 Wyszukiwarka

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.