Nagrania do teledysku "Niezniszczalni"

Nagrania do teledysku W dniach 27 i 28 października uczniowie i nauczyciele wzięli udział w nagraniach do teledysku Dawida Kwiatkowskiego pt. Niezniszczalni. Produkcja była związana z konkursem organizowanym przez stację telewizyjną TVN i serial "Szkoła".

Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem . Wzięło w nim udział 8 nauczycieli i około 60 uczniów. Bardzo się cieszymy, że inicjatywa Samorządu Szkolnego spotkała się z tak pozytywnym odbiorem. Scenariusz był efektem burzy mózgów członków samorządu, a przy wsparciu i nadzorze pani Izabeli Kierniakiewicz- Perdek oraz pani Iwony Wójcik, pod czujnym okiem kamer i lustrzanek Jakuba Pietrusa i Patryka Miłka oraz w reżyserii Konrada Staniszewskiego. Pozostało nam czekać na decyzję jury i mieć nadzieję, że Trójka Sieradz znajdzie się co najmniej w gronie laureatów. Teledysk jest dostępny na stronie internetowej TVN'owskiej szkoły w zakładce konkurs. Bezpośrednio do nagrania możecie przejść za pomocą linku umieszczonego na fanpage'u szkoły.

Opracowanie: Julia Karolczak kl. IIIb