• Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

 • Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

 • Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

Smaller Default Larger

Halloween

Halloween28 października w naszej szkole z inicjatywy Samorządu Szkolnego zorganizowano Halloween. Uczniowie  przygotowali audycję związaną z zachodnimi obrzędami oraz ze Świętem Zmarłych, o którym oczywiście pamiętamy. 1 listopada jest w naszej polskiej tradycji czasem zadumy i wspomnień o tych, których wśród Nas już nie ma. We wtorek z naszymi rodzinami i przyjaciółmi odwiedziliśmy groby bliskich Nam osób i zapaliliśmy znicze.

W piątek podczas trzech przerw uczniowie  naszej szkoły mogli poznać inną kulturę i zwyczaje, które przybliżane im są również na lekcjach j. angielskiego. Społeczność szkolna mogła wziąć udział w ciekawych konkursach oraz spróbować domowych wypieków takich jak babeczki dyniowe czy ciasto marchewkowe.

Chcieliśmy serdecznie podziękować p. Dyrektor Helenie Rajewskiej za umożliwienie realizacji naszego pomysłu, p. Irenie Pierzakowskiej za pomoc w dekoracji oraz Natalii Kielek, Małgorzacie i Krzysztofowi Łężak za wykonanie rysunków.

Opracowanie: I. Kierniakiewicz-Perdek

 

 

 Wyszukiwarka

Odwiedza nas 48 gości oraz 0 użytkowników.