Finał Wojewódzki Sztafetowych Biegów Przełajowych

O krok od medalu były uczennice Gimnazjum nr 3 im. Unii Europejskiej w Sieradzu w Finale Wojewódzkim Sztafetowych Biegów Przełajowych dziewcząt.

Wcześniej nasze lekkoatletki dwukrotnie zdobywały złoty medal w eliminacjach powiatowych oraz rejonowych.

Finał rozgrywany był w Poddębicach, a podopieczne Marcina Gabrysiaka zajęły 4 miejsce.

Szkołę reprezentowały: Ogrodowczyk Oliwia, Cieploch Patrycja, Jackowska Natalia, Łuczyńska Wiktoria, Małecka Maja, Miłek Paulina, Mizerska Julia, Walczak Julia, Wiąz Wiktoria, Wolak Wiktoria, Woźniak Amelia, Świniarska Ewelina.