• Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

 • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

 • Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

Smaller Default Larger

Finał Wojewódzki Sztafetowych Biegów Przełajowych

O krok od medalu były uczennice Gimnazjum nr 3 im. Unii Europejskiej w Sieradzu w Finale Wojewódzkim Sztafetowych Biegów Przełajowych dziewcząt.

Wcześniej nasze lekkoatletki dwukrotnie zdobywały złoty medal w eliminacjach powiatowych oraz rejonowych.

Finał rozgrywany był w Poddębicach, a podopieczne Marcina Gabrysiaka zajęły 4 miejsce.

Szkołę reprezentowały: Ogrodowczyk Oliwia, Cieploch Patrycja, Jackowska Natalia, Łuczyńska Wiktoria, Małecka Maja, Miłek Paulina, Mizerska Julia, Walczak Julia, Wiąz Wiktoria, Wolak Wiktoria, Woźniak Amelia, Świniarska Ewelina.Wyszukiwarka

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.