Konkurs plastyczny

Poniżej zamieszczamy regulamin konkursu bożonarodzeniowego "Anioły Bożego Narodzenia i bomba choinkowa" organizowanego przez SDK Sieradzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Zapraszamy wszystkich do wzięci udziału!

Konkurs plastyczny pt. „ANIOŁY BOŻEGO NARODZENIA

I BOMBKA CHOINKOWA”

I. Postanowienia ogólne.

1. Organizatorem konkursu jest SPÓŁDZIELCZY DOM KULTURY Sieradzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej.
  2. Celem konkursu jest kultywowanie piękna polskiej tradycji Bożonarodzeniowej.
  3. Mogą w nim wziąć udział uczestnicy indywidualni.

II. Zasady i warunki uczestnictwa w konkursie.

1. Uczestnicy konkursu mogą dostarczyć max 1  pracę.
  2. Technika wykonania pracy: DOWOLNA
  3. Maksymalny rozmiar aniołów – 50 cm, bombki - dowolny
  4. Każda praca musi być opisana na odwrocie: imię i nazwisko, adres, wiek, klasa, szkoła
  5. Ostateczny termin dostarczania prac: 18 listopada 2016 roku do p. A. Gawron. Prace złożone po tym terminie nie będą brały udziału w konkursie

III. Kryteria oceny będą obejmowały:

• zgodność z tematem
  • indywidualność spojrzenia, ciekawy pomysł
  • walory artystyczne;

IV Nagrody

Najlepsze prace będą wyróżnione i nagrodzone.