Dzień Otwartych Koszar

W obchodach 81 rocznicy Garnizonu Sieradz, które odbyły się 7.10.2016r. ,uczestniczyli uczniowie klasy II e pod opieką wychowawcy Bogumiły Szewczyk oraz p. Izabeli Wesołowskiej.

Uczniowie Gimnazjum nr 3 im. Unii Europejskiej skorzystali z zaproszenia do wycieczki w ramach Dnia Otwartych Koszar. Zwiedzili strzelnicę, poznali sprzęt teleinformatyczny, uczestniczyli w uroczystym apelu, koncercie w wykonaniu orkiestry WP oraz defiladzie pododdziałów. Wycieczkę po JW oprowadzali rodzice z p Mirosławem Łężakiem i  p. Krzysztofem Chlebiczem na czele, nie zabrakło także grochówki wojskowej.

Oprac. B. Szewczyk