• Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

 • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

 • Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

Smaller Default Larger

Dzień Otwartych Koszar

W obchodach 81 rocznicy Garnizonu Sieradz, które odbyły się 7.10.2016r. ,uczestniczyli uczniowie klasy II e pod opieką wychowawcy Bogumiły Szewczyk oraz p. Izabeli Wesołowskiej.

Uczniowie Gimnazjum nr 3 im. Unii Europejskiej skorzystali z zaproszenia do wycieczki w ramach Dnia Otwartych Koszar. Zwiedzili strzelnicę, poznali sprzęt teleinformatyczny, uczestniczyli w uroczystym apelu, koncercie w wykonaniu orkiestry WP oraz defiladzie pododdziałów. Wycieczkę po JW oprowadzali rodzice z p Mirosławem Łężakiem i  p. Krzysztofem Chlebiczem na czele, nie zabrakło także grochówki wojskowej.

Oprac. B. Szewczyk

 

 

 Wyszukiwarka

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.