Wręczenie nagród za udział w zbiórce "groszówek"

ZbiórkaZgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, dziś podczas długiej przerwy zostały wręczone nagrody za trzy pierwsze miejsca w zbiórce na rzecz Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia".

Przedstawiciele zwycięskich klas otrzymali od Pani Dyrektor dyplomy i następujące nagrody:

I miejsce - klasa IIe - "Papieskie kremówki" dla całej klasy i wychowawcy

II miejsce - klasa IIIc - torbę z "Grześkami"

III miejsce - klasa Id - torbę z lizakami

Serdecznie dziękujemy i gratulujemy!

ZbiórkaZbiórkaZbiórka