• Sukcesy w konkursach przedmiotowych
    Sukcesy w konkursach przedmiotowych

    Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

  • Dlaczego jesteśmy najlepsi?
    Dlaczego jesteśmy najlepsi?

    Oto nasze atuty.

  • Edukacja patriotyczna
    Edukacja patriotyczna

    Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

  • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
    Wysoki przyrost wiedzy uczniów

    Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

  • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
    Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

     Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

     

     

     

Smaller Default Larger
Etap międzynarodowy

 

Kangur Matematyczny 2016

  • Wyróżnienie: Piotr Sowizdrzał kl. III d

Opiekun – Pani Marta Szałek

  • Wyróżnienie: Florczak Bartosz kl. IIa, Wiktor Wołoszyński kl. IIIc

Opiekun : Pani Jolanta Borkowska – Kucharek

  

Etap ogólnopolski

1. Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MAT 2016

 

  • Aneta Machała kl. III b82,69% punktów możliwych do uzyskania, 2 miejsce w województwie, 80 w kraju,
  • Wojciech Tomczak kl. II b - 79% punktów możliwych do uzyskania, 4 miejsce w województwie, 116 w kraju,
  • Piotr Sowizdrzał kl. III d- 76,92%punktów możliwych do uzyskania, 3 miejsce w województwie, 157 w kraju,
  • Margarita Kulenty kl. Id – 75,52%punktów możliwych do uzyskania, 4 miejsce w województwie, 135 w kraju

  Opiekunowie: Pani Helena Rajewska, Pani Danuta Kałuziak, Pani Marta Szałek

 

 2. Ogólnopolski Konkurs Tematyczny „ Papież Słowianin”

  Finalista – Klaudia Salamon kl. III d

  Opiekun: Pani Bożena Słupianek

 

 3. Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Alfik 2016

  • Klaudia Salamon kl. IIId - 2 miejsce w województwie, 77 w kraju
  • Krzysztof Składowski kl. III b – 80% punktów możliwych do uzyskania, 6 miejsce w województwie, 193 w kraju,
  • Piotr Sowizdrzał kl. III d72,5%punktów możliwych do uzyskania, 12 miejsce w województwie, 279 w kraju,
  • Aneta Machała kll. IIIb – 70,5%punktów możliwych do uzyskania, 13 miejsce w województwie, 338 w kraju
  • Margarita Kulenty kll. Id – 72,17%punktów możliwych do uzyskania, 25 miejsce w województwie, 441 w kraju
  • Michał Stasiak kl. Ia - 71,33% punktów możliwych do uzyskania, 27 miejsce w województwie, 469 w kraju

  Opiekunowie: Pani Helena Rajewska, Pani Danuta Kałuziak, Pani Marta Szałek

 

  

Etap wojewódzki

1. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Informatyki dla uczniów gimnazjów organizowany przez Łódzkiego Kuratora Oświaty 

Finalista - Patryk Raźny kl. II a

opiekun: Pani Aneta Leśkiewicz

2. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii dla uczniów gimnazjów organizowany przez Łódzkiego Kuratora Oświaty

LaureatNatalia Gwizdała kl. III d

Finalista - Wiktoria Wesołowska kl. IIId

Opiekun: Pani Izabela Matławska

3. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii dla uczniów gimnazjów organizowany przez Łódzkiego Kuratora Oświaty 

Finalista – Piotr Sowizdrzał kl. III d

Opiekun: Pani Lidia Bilakiewicz

4. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego dla uczniów gimnazjów organizowany przez Łódzkiego Kuratora Oświaty

  • Laureat – Julia Przybyszewska kl. III a
  • Laureat – Cezary Pawłowski kl. III b

opiekun: Pani Izabela Kierniakiewicz-Perdek

5. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjów organizowany przez Łódzkiego Kuratora Oświaty

Finalista – Dawid Strzemieczny kl. III e

Opiekun: Pani Ewa Banasiewicz

6. Wojewódzki Konkurs Tematyczny – „ Matematyka moja pasja”

  • LaureatPiotr Sowizdrzał kl. III d

opiekun : Pani Marta Szałek

 

 

Etap regionalny / międzypowiatowy

1. Międzypowiatowe Potyczki Matematyczne:

I miejsce - Piotr Sowizdrzał kl. III d

opiekun: Pani Marta Szałek

III miejsce - Margarita Kulenty kl. Id

opiekun: Pani Danuta Kałuziak

Wyróżnienie – Aneta Machała kl. III b

opiekun: Pani Helena Rajewska

 

2. XIV Międzypowiatowe Zawody Chemiczne dla Gimnazjalistów

  • Laureat – Piotr Sowizdrzał - kl. III d

Opiekun : Pani Lidia Bilakiewicz

3. Konkurs fotograficzny z okazji Ogólnopolskiego Dnia Trzeźwości - Konferencja Profilaktyczna

  • I miejsce - Klaudia Włodarczyk kl. IIIc
  • wyróżnienie– Emilia Nowak kl. IIIa

Opiekun : Pan Piotr Bakowicz

 

 

Etap powiatowy

1. Powiatowe Potyczki Matematyczne 2016

II miejsce: Margarita Kulenty kl. Id

opiekun: Pani Danuta Kałuziak

III miejsce: Bartłomiej Gorczyca kl. Id, Michał Stasiak kl. Ia, Konmrad Zimorski kl. Id, Miłosz Ratajczyk kl. Id

opiekunowie: Pani Danuta Kałuziak, Pani Marta Szałek

I miejsce: Adam Świniarski kl. IIb

opiekun: Pani Danuta Kałuziak

III miejsce - Przemysław Berliński kl. IIa, Zofia Białek kl. IIc, Zuzanna Brzenczek kl. IId, Bartosz Florczak kl. IIa

opiekunowie: Pani Jolanta Borkowska-Kucharek, Pani Danuta Kałuziak, Pani Marta Szałek

II miejsce: Aneta Machała kl. III b, Piotr Sowizdrzał kl. IIId, Piotr Bukowski kl. IIIb

opiekunowie: Pani Helena Rajewska, Pani Marta Szałek

 

2. V Powiatowy Konkurs Poezji Patriotycznej „ Od zniewolenia do Wolności”

  • I miejsce oraz nagroda specjalna Łódzkiego Kuratora Oświaty – Julia Karolczak kl. II b
  • III miejsce oraz wyróżnienie Dowódcy 15. ŚBWD - Weronika Nagielska kl. Id

Opiekun: Pani Jolanta Wojdała

 

 Etap miejski

1. Miejski Konkurs Ekologiczno – Plastyczny „ Mój Kalendarz 2016”

  • nagrodzeni – Lidia Kołodziejczyk kl. IIIa, Agata Michalska kl. IIIC, Emilia Nowak kl. IIIa
  • wyróżnieni - Małgorzata Łężak kl. Ie

Opiekun : Pani Anna Gawron

2. Miejski Konkurs Plastyczny "Kraina Świętego Mikołaja" (SDK)

  • I miejsce – Lidia Kołodziejczyk kl. IIIa
  • II miejsce - Aleksandra Misiak kl. IIIa
  • III miejsce - Igor Ciapa kl. IIIc
  • III miejsce- Ewelina Świniarska kl. IIa
  • wyróżnienie - Klaudia Szałek kl. IIId
  • wyróżnienie - Małgorzata Łężak kl. Ie

opiekun: Pani Anna Gawron

3. Konkurs plastyczny „Kolorowe oblicza wiosny” (SDK)

  • I nagroda - Klaudia Szałek kl. IIId
  • I nagroda - Alicja Solarek kl. Id
  • II nagroda – Aneta Machała kl. IIIb
  • wyróżnienie - Marcel Balcerzak kl. IIIe

opiekun: Pani Anna Gawron

4. Turniej Wiedzy Pożarniczej Miasta Sieradza

II miejsce zespołowo:

Nagrody indywidualneIV miejsce - Bartłomiej Rogalski kl. III a

opiekun: Pani Irena Pierzakowska

5. Międzyszkolny Konkurs Informatyczny dla uczniów gimnazjów z terenu Sieradza

II miejsce - Patryk Raźny kl. IIa

opiekun: Pani Aneta Leśkiewicz

 



Wyszukiwarka

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.