• Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 • Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

 • Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

Smaller Default Larger

Wycieczka do Energylandii

Wycieczka do Energylandii

W dniu 30.09.16r. odbyła się wycieczka do Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze. Wzięły w niej udział klasy: IIa, IIb, IIIb i IIIc wraz z opiekunami p. A. Leśkiewicz, p. I. Kierniakiewicz-Perdek, p. E. Banasiewicz, p. D. Kałuziak, p. T. Sośnickim i M. Gabrysiakiem. 

Energylandia to najnowocześniejszy rodzinny park rozrywki w Polsce. Na przestrzeni 26 hektarów znajduje się ponad 60 różnego rodzaju nowoczesnych i zaawansowanych urządzeń i atrakcji, poczynając od ekstremalnych, poprzez rodzinne, a kończąc na tych dla najmłodszych.

Uczniowie mogli m.in. wejść na Aztec Swing czyli ogromne wahadło kręcące się na różne strony, usiąść na Tsunami Dropper – 40-metrowej Wieży Zrzutu, wziąć udział w wodnej bitwie na łodziach – Splash Battle oraz Apocalipto czyli ogromnej ławie, która wprowadzana jest w ruch obrotowy po okręgu i własnej osi. Największym powodzeniem cieszyły się Rollercoastery Mayan i Formuła 1 czyli kolejki górskie w których można było się poczuć jak podczas jazdy formułą czy lotem myśliwcem F16 . Tylko nieliczni śmiałkowie zasiedli w Space Boosterze – Armagedonie, gdzie przeciążenia sięgają prawie 4g.

Piękna pogoda i ogrom atrakcji sprawiły, że był to wspaniały dzień, pełen uśmiechu i dużej dawki adrenaliny. 

Opracowanie: I. Kierniakiewicz-Perdek

 

 

 Wyszukiwarka

Odwiedza nas 48 gości oraz 0 użytkowników.