• Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

 • Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

 • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

Smaller Default Larger

Zaparaszamy do szczytnego współzawodnictwa!

Przed nami kolejna rocznica wyboru Karola Wojtyły na papieża
i związany z nią  - obchodzony corocznie Dzień Papieski. W tym roku przebiegał on będzie pod hasłem: „Bądźcie świadkami miłosierdzia”.W ramach jego obchodów i wypełniając hasło przewodnie nasza szkoła postanowiła włączyć się czynnie w pomoc podopiecznym fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

 

 

Dlatego do udziału w akcji zapraszamy wszystkich uczniów. Prosimy, by każda klasa wraz z wychowawcą w dniach 06 – 17 października 2016 postarała się nazbierać jak najwięcej drobnych monet (1gr, 2gr, 5gr). Często nie przywiązujemy wielkiej wagi do „groszówek”, ale zebrane w większej  liczbie mogą pomóc mało zamożnym dzieciom i młodzieży. Wszystkie pieniądze w dn. 17 października 2016r.  komisyjnie zważymy i prześlemy na konto fundacji. Klasa która zbierze największą wagowo ilość drobniaków otrzyma nagrodę niespodziankę.

Nie daj się prosić – zbudujmy wspólnie żywy pomnik dla Jana Pawła II!Wyszukiwarka

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.