Zaparaszamy do szczytnego współzawodnictwa!

Przed nami kolejna rocznica wyboru Karola Wojtyły na papieża
i związany z nią  - obchodzony corocznie Dzień Papieski. W tym roku przebiegał on będzie pod hasłem: „Bądźcie świadkami miłosierdzia”.W ramach jego obchodów i wypełniając hasło przewodnie nasza szkoła postanowiła włączyć się czynnie w pomoc podopiecznym fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

Dlatego do udziału w akcji zapraszamy wszystkich uczniów. Prosimy, by każda klasa wraz z wychowawcą w dniach 06 – 17 października 2016 postarała się nazbierać jak najwięcej drobnych monet (1gr, 2gr, 5gr). Często nie przywiązujemy wielkiej wagi do „groszówek”, ale zebrane w większej  liczbie mogą pomóc mało zamożnym dzieciom i młodzieży. Wszystkie pieniądze w dn. 17 października 2016r.  komisyjnie zważymy i prześlemy na konto fundacji. Klasa która zbierze największą wagowo ilość drobniaków otrzyma nagrodę niespodziankę.

Nie daj się prosić – zbudujmy wspólnie żywy pomnik dla Jana Pawła II!