• Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
    Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

     Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

     

     

     

  • Edukacja patriotyczna
    Edukacja patriotyczna

    Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

  • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
    Sukcesy w konkursach przedmiotowych

    Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

  • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
    Wysoki przyrost wiedzy uczniów

    Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

  • Dlaczego jesteśmy najlepsi?
    Dlaczego jesteśmy najlepsi?

    Oto nasze atuty.

Smaller Default Larger

W dniach 4-5 października 2016r. przeprowadzone zostaną rozmowy rekrutacyjne zgodnie z regulaminem rekrutacji uczniów do projektu "Zaprogramuj swoją przyszłość" finansowanego w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+. Formularze rekrutacyjne do dnia 30 września 2016r. złożyło 25 uczniów klas I i II. Poniżej przedstawiamy listę uczniów oraz termin rozmowy rekrutacyjnej.

 

4 października 2016r. godz. 15.30-17.30 sala 224

 

  1. Wawrzyniak Jan Ib
  2. Wypych Karolina Ic
  3. Adamiak Dominik Id
  4. Sobczak Jakub Id
  5. Cyganek Aleksandra IIc
  6. Jasiak Kacper IIc
  7. Rybak Julia IIc
  8. Wiśniewski Kacper IIc
  9. Żuber Piotr IIc
  10. Gil Gabriel IIe
  11. Gwiazda Mateusz IIe
  12. Świątkiewicz Zuzanna IIe

 

5 października 2016r. godz. 15.30-17.30 sala 224

  1. Kamińska Martyna IIa
  2. Stasiak Michał IIa
  3. Gorczyca Bartłomiej IId
  4. Jankowska Zuzanna IId
  5. Kulenty Margarita IId
  6. Leśkiewicz Julia IId
  7. Nowocień Julia IId
  8. Rachuta Julia IId
  9. Ratajczyk Miłosz IId
  10. Solarek Alicja IId
  11. Wołoszyński Bartosz IId
  12. Wróbel Wiktoria IId
  13. Zimorski Konrad IId

 

Komisja Europejska oraz Narodowa Agencja Programu Erasmus+ nie ponoszą odpowiedzialności za umieszczoną

w ogłoszeniu zawartość merytoryczną.

 

 

 



Wyszukiwarka

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.