W dniach 4-5 października 2016r. przeprowadzone zostaną rozmowy rekrutacyjne zgodnie z regulaminem rekrutacji uczniów do projektu "Zaprogramuj swoją przyszłość" finansowanego w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+. Formularze rekrutacyjne do dnia 30 września 2016r. złożyło 25 uczniów klas I i II. Poniżej przedstawiamy listę uczniów oraz termin rozmowy rekrutacyjnej.

4 października 2016r. godz. 15.30-17.30 sala 224

11. Wołoszyński Bartosz IId
  12. Wróbel Wiktoria IId
  13. Zimorski Konrad IId

Komisja Europejska oraz Narodowa Agencja Programu Erasmus+ nie ponoszą odpowiedzialności za umieszczoną

w ogłoszeniu zawartość merytoryczną.