Nagrody Prezydenta Miasta Sieradza

Nagrody Prezydenta Miasta sieradzaW dniu 21 września w Teatrze Miejskim w Sieradzu odbyła się uroczystość wręczenia nagród przez Prezydenta Miasta Sieradza Pawła Osiewałę młodzieży za wybitne osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2015/2016 w ramach Miejskiego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionej Młodzieży.

Była to już 10 edycja tego programu, podczas której za szczególne osiągnięcia w nauce uhonorowana została duża grupa - 16 uczniów naszej szkoły. Byli to następujący uczniowie:

1. Julia Baczyńska
  2. Krzysztof Składowski