• Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

 • Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

 • Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

Smaller Default Larger

Nagrody Prezydenta Miasta Sieradza

Nagrody Prezydenta Miasta sieradzaW dniu 21 września w Teatrze Miejskim w Sieradzu odbyła się uroczystość wręczenia nagród przez Prezydenta Miasta Sieradza Pawła Osiewałę młodzieży za wybitne osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2015/2016 w ramach Miejskiego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionej Młodzieży.

Była to już 10 edycja tego programu, podczas której za szczególne osiągnięcia w nauce uhonorowana została duża grupa - 16 uczniów naszej szkoły. Byli to następujący uczniowie:

 1. Julia Baczyńska
 2. Krzysztof Składowski
 3. Adam Świniarski
 4. Julia Rybak
 5. Martyna Janczak
 6. Lidia Kołodziejczyk
 7. Margarita Kulenty
 8. Wojciech Tomczak
 9. Zofia Białczak
 10. Natalia Gwizdała
 11. Dawid Strzemieczny
 12. Julia Przybyszewska
 13. Piotr Sowizdrzał
 14. Wiktoria Wesołowska
 15. Aneta Machała
 16. Klaudia Salamon.

Opracowanie: H. Rajewska

Zdjęcia: www.sieradz.naszemiasto.pl

 

 

 

 Wyszukiwarka

Odwiedza nas 55 gości oraz 0 użytkowników.